Jak zaoszczędzić na zakupie samochodu?

Jak zaoszczędzić na zakupie samochodu?
Artykuł sponsorowany

smart-plan-toyotaCzęstym rozwiązaniem, na jakie decydują się przedsiębiorcy to leasing. Jest to dość wygodna forma finansowania zakupu samochodu, gdyż nie musimy posiadać ogromnej kwoty, a za nieduży wkład własny i stałą ratę dostaniemy nowy samochód. Jednak nawet taka rata może spowodować spore uszczuplenie w portfelu. Dlatego przeglądając rynek usług motoryzacyjnych, znaleźliśmy ciekawe rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić sporą sumę.

Mowa tutaj o SmartPlanie Toyoty, który podobnie jak tradycyjny leasing opiera się na otrzymaniu nowego samochodu, w zamian za miesięczny czynsz. Jednak wnikając mocniej w szczegóły, w SmartPlanie, nie spłacamy pełnej kwoty samochodu, a jedynie opłacamy jego utratę wartości. Co to oznacza dla naszej kieszeni? Bardzo duże oszczędności.

Porównajmy sobie miesięczną kwotę spłaty, przy znanym ze swojej niezawodności modelu Yaris, a dokładniej Yaris Life z silnikiem 1,0 VVT-i:

Rata w tradycyjnym leasingu

677 zł netto

Rata w SmartPlanie:

Easy
250 zł netto

Comfort
450 zł netto
Jak widać gołym okiem, ceny są nieporównywalnie niskie w odniesieniu do zwykłego leasingu. W SmartPlanie, mamy nawet w najbogatszym pakiecie sporo mniejszą stawkę miesięczną. Pakiet Comfort oferuje nam:

  • Pełne ubezpieczenie samochodu,
  • Samochód zastępczy na wypadek awarii bądź stłuczki,
  • Obsługę serwisową w 62 autoryzowanych stacjach.

SmartPlan to prostsze i duże lepsze rozwiązanie, pozwalające płacić mniej lub wybrać lepsze auto przy porównywalnej wysokości raty:

Rata w tradycyjnym leasingu

Toyota Yaris Life 1,0 VVT-i – 677 zł netto

Rata w SmartPlanie Easy

Toyota Auris Active 1,33 VVT-I – 470 zł netto
Jak by nie patrzeć, oszczędność jest tutaj gwarantowana, a przecież o to nam chodzi. Nie trzeba przepłacać, aby mieć lepsze i bezpieczniejsze auto.

smart-plan-toyota2

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.