Kosmetyki używane przez mężczyzn

Kosmetyki używane przez mężczyzn

Podobnie jak kobiety, duża część mężczyzn dba o siebie- lubi dobrze wyglądać i ładnie pachnieć. Coraz częściej wybieramy markowe kosmetyki, głównie dlatego, że ich ceny bardzo spadły.

Kosmetyki na rano

Oprócz kremów, które używane są dość rzadko przez to młodsze pokolenie, częściej przez osoby w średnim wieku, korzystamy głównie z dezodorantów zarówno tych w sprayu jak i tych w sztyfcie. Warto zauważyć, że coraz bardziej w niepamięć odchodzi woda po goleniu potocznie zwana wodą kolońską.

Częściej decydujemy się na wody toaletowe w sprayu lub wody perfumowane. Mają one atomizer i pozostawiają wrażenie iż zapach utrzymuje się na skórze i ubraniu znacznie dłużej niż to jest w przypadku wody po goleniu.

Kosmetyki na wieczór

Tutaj w przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni nie przykładają zbytnio znaczenie i nie korzystają z kremów na noc. Na pewno pewna grupa osób, ale przede wszystkim w średnim wieku korzysta z kremów na noc, chcąc w ten sposób zregenerować swoją skórę po całym dniu.

Pomimo tego, że mężczyźni dbają o siebie, to nie przywiązują do tej kwestii aż tak znaczącej wagi jak to ma miejsce u płci przeciwnej, zdarza się dość często, że panowie potrafią wyjść z domu bez korzystania z kosmetyków, co było by nie do pomyślenia u pań.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.