BIżuteria na święta - wybierz doskonały prezent dla bliskiej Ci kobiety
Kobieta

BIżuteria na święta – wybierz doskonały prezent dla bliskiej Ci kobiety

Są takie świąteczne prezenty, które zawsze się sprawdzają. Na pewno należy do nich biżuteria. Oczywiście tutaj trzeba znać gust i preferencje osoby, którą chce się obdarować. Czasem po prostu wystarczy przyjrzeć się, jaką biżuterię nosi, by wybrać odpowiednią. Jaki rodzaj biżuterii będzie najlepszy na prezent świąteczny dla bliskiej kobiety?

Zadbaj o wybór biżuterii świątecznej przed „świąteczną gorączką”

Gdy rozpoczyna się grudzień, następuje prawdziwa przedświąteczna gorączka zakupów, a niektórzy zostawiają zakup prezentów na ostatnią chwilę. W przypadku biżuterii nie warto tego robić, gdyż musi być to prezent przemyślany i przede wszystkim odpowiednio dobrany. Pierścionki to biżuteria świąteczna, która sprawdzi się nie tylko na zaręczyny.

Oczywiście aby nie popełnić faux pas trzeba zdjąć miarę, czyli sprawdzić rozmiar palca kobiety, którą chce się obdarować. Najłatwiej jest to zrobić sprawdzając rozmiar pierścionków, które posiada. Jeśli ich nie ma w ogóle, to być może nie jest to najlepszy pomysł na prezent i lepiej wybrać coś innego. Dobrze na pewno sprawdzi się bransoletka. Jednak jeśli kobieta ma bardzo szczupły nadgarstek, trzeba zadbać o to, by był to model z możliwością regulacji. Można też zdecydować się na ciekawy model bransoletki na rękę i palec. Istotne znaczenie ma też kolor biżuterii.

Niektóre kobiety preferują złotą, a inne srebrną. Warto zwrócić na to uwagę przed wyborem. Kolczyki będą odpowiednim podarunkiem wtedy, gdy kobieta lubi je nosić. Zwróć uwagę czy woli wkrętki czy też wiszące modele. Zawsze możesz też postawić na komplet biżuterii. 

Chokery, naszyjniki, czyli uniwersalna biżuteria świąteczna 

Wśród najbardziej uniwersalnej biżuterii świątecznej są naszyjniki. Można wybrać klasyczny łańcuszek z wisiorkiem, np. kamieniem albo choker, składający się z kilku łańcuszków. Taki prezent doceni każda kobieta, bo naszyjnik zawsze jest świetnym uzupełnieniem stylizacji, gdy lubi nosić minimalistyczną odzież czy też eksponować dekolt.

Rodzaj kamienia można dopasować do znaku zodiaku i sprawdzić, który ozdobny kamień może przynieść kobiecie szczęście. Takie personalizowane prezenty zawsze się sprawdzają. Rodzaj i kolor kamienia można też dopasować do garderoby kobiety. Jeśli preferuje minimalistyczny styl, to dobrym wyborem może być łańcuszek z zawieszką małej cyrkonii albo onyksem czy perłą. Wybór jest naprawdę ogromny, a taki prezent na pewno zostanie doceniony.

BIżuteria na święta - wybierz doskonały prezent dla bliskiej Ci kobiety
BIżuteria na święta – wybierz doskonały prezent dla bliskiej Ci kobiety
Materiał partnera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *