strój kąpielowy
Kobieta

Kto wybiera jednoczęściowy strój kąpielowy?

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie- czy wyjeżdżając na wakacje nabyć jedno czy dwuczęściowy kostium kąpielowy. Zarówno jeden jak i drugi ma swoich zwolenników i przeciwników.

Wiele zależy od naszej sylwetki, kostium jednoczęściowy jest wybierany znacznie częściej przez osoby, które potocznie określa się mianem osób „puszystych„. Panuje przekonanie, że taki strój kąpielowy ukryje posiadany przez te osoby nadmiar tłuszczyku. Będzie to wyglądało na pewno znacznie lepiej z punktu widzenia osób trzecich, jednak powinniśmy pamiętać, że wybierając się na wakacje mamy w planach wypocząć i zapomnieć o codzienności. Więc czy warto jest poświęcić pięknie opalony brzuszek dla ukrycia tylko kilku zbędnych kilogramów?

Kostiumy jednoczęściowe powinny być natomiast wybierane podczas wizyt na basenie, unikamy wtedy sytuacji podczas której w trakcie pływania odepnie nam się górna część stroju kąpielowego i w przeciwieństwie do pobytu na wakacjach, gdzie na taką sytuację nikt nie zwróciłby uwagi o tyle z całą pewnością na basenie została by zauważona przez całą masę osób.

Dodatkowy wybór jednoczęściowego stroju kąpielowego na basen pozwala na uzyskanie znacznie bardziej opływowego kształtu ciała.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *