Ziemniak

Waga

W sobotnie południe, zwłaszcza w okresie późnego lata faceci lubią zjeść ziemniaki ze śmietaną. I o ziemniakach będzie ten artykuł. Nie wiem czy wiecie, ale zjedzenie ziemniaka (bez omasty) nie działa na nasz organizm w żadnym stopniu. Innymi słowy, ziemniak po prostu nie tuczy. Dlaczego? Ponieważ nie posiada w sobie niczego. Mowa o ziemniakach obranych, gdyż te w mundurkach są bardzo zdrowotne (kwasy omega oraz proteiny).

Jedzenie ziemniaków to tradycja polskiej kuchni. I dobrze. Powinniśmy ich jeść jak najwięcej. Nie tuczą, nie przytyjemy od nich nigdy (jeśli jecie bez omasty), a w smaku są bardzo dobre. Wiele rodzin narzeka na smak ziemniaka sądząc, że nie ma on smaku. Jeśli poszukacie innych odmian, to zrozumiecie, że ziemniak (nawet bez omasty) może smakować doskonale.

Test dla Was

Jeśli jesteście cierpliwi i chcecie sprawdzić czy autor tego artykułu ma rację to przeprowadźcie na sobie test. Codziennie gotujcie sobie kilogram ziemniaków i jedzcie ich jak najwięcej. Przez miesiąc. Jeśli przytyjecie od ziemniaków, to możecie zarobić milion dolarów. W USA płacą za takie cuda.

Od ziemniaków jeszcze nikt nie przytył. Bo się nie da.

Obejrzyj również wideo:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.