Cenisz komfort użytkowania, wytrzymałość i pozytywny wpływ na środowisko? - zainwestuj w torba bawełniana z długim uchem
Lifestyle

Cenisz komfort użytkowania, wytrzymałość i pozytywny wpływ na środowisko? – zainwestuj w torba bawełniana z długim uchem

Bawełniana torba z długim uchem będzie świetnym sposobem na prezent dla każdego kto lubi dbać jednocześnie o komfort użytkowania i ekologię. Od kilku lat ochrona środowiska staje się bowiem coraz bardziej konieczną oczywistością. Coraz częściej mówi się o tym już nie tylko w radiu, telewizji i Internecie, ale nawet w rozmowach towarzyskich.

Plastik staje się niemodny

Raz po raz z plastikowych kubków talerzyków i sztućców wycofują się bary i restauracje. Nawet te z typowym fast foodem. W wielu sieciach handlowych nie da się już kupić jednorazowych reklamówek na zakupy. Klient, który nie ma przy sobie własnej siatki musi zadowolić się torbą z papieru, która targa się jeszcze szybciej niż ta foliowa, zwłaszcza jeżeli przypadkiem do niej coś się wyleje. Dlatego dobrze mieć zawsze przy sobie własną bawełnianą torbę, która przyda się podczas nieprzewidzianej konieczności przeniesienia jakichś sprawunków albo dokumentów z pracy. Coraz częściej więc takie torby stają się popularnymi gadżetami rozdawanymi na targach i konferencjach. Klient będzie zadowolony z prezentu pożytecznego i przydatnego niemal każdego dnia. 

Torba bawełniania
Torba bawełniania

O możliwościach nadruku logo firmowego na taką torbę w celach reklamowych możecie przeczytać na przykład na stronie jednego z zakładów, który takie torby bawełniane wykonuje. Jest to jeden z najtańszych i najbardziej skutecznych sposobów dotarcia do wielu osób. Przecież takie rzeczy nosi się na ulicy, w pełnym ludzi sklepie albo innym miejscu publicznym.

Dlaczego torba bawełniana jest lepsza od foliowej?

Torby bawełniane mogą być produkowane w wielu różnych wzorach i kolorach. Mając więc do dyspozycji kilka takich można wybrać te, która w danym dniu pasuje do ubrania. Torba z długimi uchwytami może być noszona na ramieniu, dzięki czemu mamy wolne ręce co przydaje się na przykład podczas prowadzenia dziecka, wchodzenia po schodach albo nawet jedzenia lodów po drodze ze sklepu do domu. A kiedy akurat nie jest potrzebna można ją poskładać schować w torebce albo samochodowej kieszeni.

Torba bawełniania

Torba bawełniana jest nieporównanie bardziej wytrzymała, a jednocześnie tania. Zaoszczędzimy więc sporo pieniędzy. Policzcie ile miesięcznie tracicie złotówek na codziennych zakupach (nawet jeżeli pojedynczy foliowy worek kosztuje tylko kilkadziesiąt groszy. Jeżeli przedmiot z tkaniny po jakimś czasie będzie brudny albo wyleje się w nim mleko lub sok – nie ma problemu. W pralce po kilkudziesięciu minutach stanie się znowu czysty podczas, gdy ten plastikowy nadaje się tylko do wyrzucenia. A więc znów wracamy tematu do ochrony środowiska.

Nie tylko torby z długimi uchwytami

Jeżeli ktoś nie lubi nosić żadnych przedmiotów „siatkopodobnych” może zamiast torby kupić sobie bawełniany worek albo plecak. Przyda się na jednodniową wycieczkę poza miasto, albo na wypad do parku na przykład na rower lub rolki. Tego typu rozwiązanie na pewno bardziej spodoba się nastolatkom i ludziom chętnie uprawiającym różnego rodzaju aktywność fizyczną. Worki też mogą mieć bardzo różną kolorystykę i wzornictwo dopasowane jak najbardziej dokładnie do konkretnej osoby.

Materiał partnera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *