Gierki małżeńskie - gra planszowa dla par
Lifestyle

Gierki małżeńskie – gra planszowa dla par

Gierki małżeńskie to nowa gra planszowa dla par. Gra dostarcza zabawne sposoby budowania zaufania i intymności. Jest ilustrowana zabawnymi rysunkami Andrzeja Mleczki. Przeznaczona jest dla graczy powyżej 18 roku życia i mogą w nią grać aż 4 pary jednocześnie. To świetny sposób, aby wzmocnić swój związek, a jednocześnie dobrze się bawić!

Gry planszowe to nie tylko rozrywka dla Ciebie, to także świetny wybór na wieczór dla par, to świetna gra towarzyska, która idealnie nadaje się na wspólne spędzanie czasu wieczorem.

Gierki małżeńskie to nowa gra planszowa dla par.

Gierki małżeńskie to nowa gra planszowa dla par. Ta gra planszowa została zaprojektowana, aby pomóc wzmocnić relacje poprzez komunikację i zaufanie. Każda para może sprawdzić się różnych zadaniach i porównać swoje osiągnięcia z innymi parami biorącymi udział w grze

Celem tej gry jest stworzenie środowiska, w którym pary mogą rozmawiać o swoim związku bez poczucia, że są oceniane lub krytykowane przez siebie, co jest czymś, czego nie często robimy w codziennym życiu.

Dowiesz się więcej o sobie jako o parze, a także odkryjesz rzeczy o sobie nawzajem, których nigdy wcześniej nie wiedziałeś!

W zestawie Gierki małżeńskie znajdziemy m.in.

  • karty z pytaniami
  • pionki
  • plansze dwustronną, do gry z innymi parami, albo ze sobą nawzajem
  • klepsydrę
  • tabliczki i markery do rysowania
  • żetony
Gierki małżeńskie - gra planszowa dla par
Gierki małżeńskie – gra planszowa dla par

Gra daje zabawne i figlarne sposoby budowania zaufania i intymności.

Gra zapewnia zabawne i zabawne sposoby budowania zaufania i intymności. Jest to świetny sposób dla par, aby poprawić swoje umiejętności komunikacyjne, rozwiązywać konflikty w zdrowy sposób i nauczyć się, jak być bardziej szczerym ze sobą.

Gra została przetestowana przez tysiące par jest zabawna i przyjemna do gry. Postarajcie udowodnić sobie, że jesteście dla siebie stworzeni!

Celem Gierek małżeńskich jest pomoc w nauce lepszego komunikowania się ze sobą, odkrywania nowych sposobów okazywania wzajemnych potrzeb i uczuć, wzmacniania związku poprzez zabawę, które są zaprojektowane wokół budowania zaufania do siebie.

Gierki małżeńskie to świetny sposób na wzmocnienie związku przy jednoczesnej zabawie! Pomagają budować zaufanie, intymność, zrozumienie i uznanie dla siebie nawzajem. Oto niektóre z korzyści:

  • Poznajcie wzajemnie swoje gusta i preferencje.
  • Poznaj mocne i słabe strony drugiej osoby.
  • Dowiedz się, czego potrzebują od ciebie, aby czuć się kochanym/ docenianym/wspieranym przez ciebie (i vice versa).
Gierki małżeńskie - gra planszowa dla par
Gierki małżeńskie – gra planszowa dla par
Gierki małżeńskie - gra planszowa dla par
Gierki małżeńskie – gra planszowa dla par

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *