Dieta Dukana
Kuchnia

Dieta Dukana – zasady stosowania

Dieta Dukana – zasady stosowania

Która z pań nie marzy o tym, aby szybko i w miarę bezboleśnie móc pozbyć się kilku zbędnych kilogramów nagromadzonych w czasie zimy? Z pewnością nie wiele jest takich kobiet, ponieważ przeważająca liczba z nich, raczej nigdy nie jest do końca zadowolona z posiadanej przez siebie sylwetki.

Niestety większość kobiet, swoją walkę o piękną sylwetkę zaczyna oraz kończy na narzekaniu. Kiedy jednak przyjdzie co do czego, rezygnacja z drinków, czekolady oraz innych przysmaków staje się nagle problemem. A gdy do tego ma dojść jeszcze konieczność wykonywania ćwiczeń, mamy prawdziwą gehenne. Czy jest jednak dieta, która nie wymaga wielu wyrzeczeń a w czasie, której trwania, rzeczywiście będziemy mogli pozbyć się kilku kilo?

Dieta Dukana – coraz popularniejsza

Taką dietą jest Dieta Dukana, znana na całym świecie i coraz częściej przeprowadzana nie tylko przez zwyczajnych ludzi, ale także przez największe gwiazdy show biznesu. Na czym polega jej fenomen? Przede wszystkim na fakcie, że jest ona wysoce skuteczna i nie tak drastyczna jak wiele innych diet tego rodzaju. Jeśli dostosujemy się do wszystkich jej zasad, uda nam się pozbyć od 7 do 15 kilogramów, co naprawdę jest ogromnym wynikiem.

Dieta Dukana – skuteczność

Dieta Dukana została opracowana przez lekarza, dlatego też śmiało można mówić o jej skuteczności oraz bezpieczeństwie stosowania. Do warunków je podtrzymania, należy przede wszystkim konieczność wykonywania jej etapami tak jak zaplanowano. Nie należy etapów skracać ani też nadmiernie wydłużać. Przez cały czas jej stosowania zobowiązani też jesteśmy, do picia co najmniej 1,5 l wody.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *