Dieta
Kuchnia

Dieta Dukana

Wiosna to czas, w którym wiele kobiet dokłada wszelkich starań aby w jak najkrótszym czasie móc pozbyć się zbędnych kilogramów nagromadzonych w czasie zimowych dni. W sieci jak i wielu książkach znaleźć można całe mnóstwa gotowych diet. Jedne z nich są bardziej efektowane inne mniej.

Dieta Dukana – aktywność fizyczna

Wszystko zależne jest od tego jak bardzo będziemy się do nich przykładać, a także czy połączymy ją wraz  aktywnością fizyczną czy też nie. Moda na poszczególne rodzaje diet pojawia się a potem odchodzi. Wiele z nich stosowana jest również przez gwiazdy estrady oraz kina, dzięki czemu zyskują one jeszcze większą popularność.

Jedną z najbardziej znanych diet na całym świecie, w czasie której można pozbyć się od 4 do nawet 15 kilogramów w zaledwie kilka tygodni, jest dieta Dukana. Według wszelkich danych, została ona opracowana przez doktora Dukana, mającego na co dzień styczność, w swojej pracy z osobami szczególnie otyłymi. To właśnie dla nich, opracowano dietę nie zmuszającą osoby, które na nią przejdzie do głodzenia się, ani też do zwiększenia dawki ruchowej.

Dieta Dukana – dla kogo jest dieta

Dieta ta wydaje się być idealna dla wszystkich tych, którzy marzą o pozbyciu się zbędnych kilogramów bez nadmiernego trudzenia się. Już po kilku dniach diety szybko przekonamy się, że jej utrzymanie wcale nie jest tak łatwe jak by się mogło wydawać. Dieta jest dosyć monotonna, opiera się na wysoko białkowych produktach, takich jak jajka, drób, nabiał oraz inne. Pomimo, że dieta jest reklamowana jako uniwersalna, przed jej rozpoczęciem warto wybrać się do lekarza w celu uzyskania informacji, czy z pewnością będzie ona dla nas bezpieczna.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *