Jak ugasić pragnienie w letnie dni
Kuchnia,  Lifestyle

Jak ugasić pragnienie w letnie dni

W ostatnim czasie zapanowała moda na picie zdrowych koktajli zwanych smoothie. Koktajle te przebojem zdobywają świat. Są popularne w większości krajów na świecie. Smoothie jest przygotowywane ze świeżych owoców i warzyw. Zawierają w sobie dzięki temu ogromne ilości witamin i składników odżywczych.

Kiedy pić smoothie?

Smoothie jest najczęściej polecane osobom, które aktualnie są na diecie albo prowadzą zdrowy tryb życia. Taki koktajl warzywny jest w stanie dostarczyć nam odpowiednią liczbę składników i z powodzeniem zastąpi nam jeden pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia.

Koktajle owocowe świetnie ugaszą nasze pragnienie podczas letnich upałów. Będą zdrową alternatywą do wszystkich słodzonych napojów, które kupuje na potęgę w sklepach.

Jak przygotować świeży i zdrowy koktajl?

Koktajl możemy przygotować samemu w domu, wystarczą świeże owoce, warzywa i blender. Niestety obecnie jesteśmy tak zabiegani, że nie mamy czasu na zjedzenie posiłku w ciągu dnia, więc gdzie tutaj miejsce na zakupy. Idealnym rozwiązaniem będzie zakup gotowego ekstraktu owocowego, który zmiksowany z lodem stworzy pyszne i smaczne smoothie. Ogromny wybór ekstraktów owocowych do przygotowania smoothie znajdziecie TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.