3 idealne filmy na męski wieczór
Kultura

3 idealne filmy na męski wieczór

Każdy mężczyzna wie, że czasem ma się ochotę na spędzenie czasu w gronie męskiego towarzystwa. Jednak gdy wydaje się, że wszystko, co najlepsze z typowych rozrywek jest już za wami, wszystkie bary, miejsca z jedzeniem, kluby, kasyna potraficie wyrecytować z pamięci i odtworzyć je w głowie nawet obudzeni w środku nocy, pora na wieczór w domu.

Nie macie ochoty na planszówki, gry na konsoli i inne tego typu atrakcje? To nie problem! To zestawienie powstało z myślą o was.

Zobacz 5 pomysłów na prezent dla żony. Co wybrać? 

Kill Bill 1 i 2

Kto nie słyszał, kto nie widział? To nieistotne! Te klasyki warto zobaczyć nawet po raz drugi. Uma Thurman wciela się w żądną zemsty Czarną Mambę, która wybudzając się ze śpiączki, w którą wprowadził ją oprawca, ma misję zabicia wszystkich, którzy chcieli odebrać jej życie. Sceny walki są jednymi z najlepszych w historii filmu, protagonistkę ogląda się z zaintrygowaniem i podziwem. Kino akcji z prawdziwego zdarzenia!

Piła

Obowiązkowa pozycja na liście horrorów, jeżeli lubicie krwawe sceny z dużym udziałem gier psychologicznych. Utożsamienie się z ofiarami tej serii jest łatwe, bo każdy z nas może zobaczyć w nich cząstkę siebie. Piła nie tylko przeraża czy (u niektórych) powoduje wręcz obrzydzenie, ale również daje do myślenia.

Wilk z Wall Street

Lubicie DiCaprio (kto nie lubi)? Intrygują was historie o biznesie? Fascynuje was bogactwo, sukces? Jeżeli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedzieliście twierdząco, warto wpleść Wilka z Wall Street w listę filmów na męski wieczór. Dla mężczyzn, o mężczyźnie, który odniósł sukces.

3 idealne filmy na męski wieczór
3 idealne filmy na męski wieczór

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *