Kino świetnym sposobem na relaks
Kultura

Kino świetnym sposobem na relaks

Nie trzeba być wielkim miłośnikiem filmów, aby wybrać się do kina. Ze statystyk wynika, że statystyczny Polak w przedziale wiekowym 20-30 lat przynajmniej raz do roku odwiedza salę kinową. Kino istotnie jest doskonałym miejscem na relaks, ale też dobrym pomysłem na nieco adrenaliny. Od pięciu lat praktycznie każdy film powstaje w technologii 3D, zatem wybranie się do kina nie musi być standardowe.

Świetne na stres, dobre na randkę

Kino jest miejscem, gdzie człowiek przekraczając drzwi sali zostawia za nimi wszystko to, co wydarzyło się danego dnia. Zdaniem specjalistów, kino jest doskonałym sposobem na pozbycie się stresu a jak wiadomo Polacy bardzo na niego narzekają. Dla większości kobiet nudnym wydaje się wybór kina jako miejsca na randkę. Naszym zdaniem to doskonałe miejsce, ponieważ zaletą są nie tylko ciekawe filmy, ale przede wszystkim zgaszone światła. To bardzo zbliża do siebie.

Wyjście do kina nie wiążę się z wielkimi kosztami. Bilet standardowy kosztuje zaledwie 12 złotych, zaś wybór opcji 3D zobowiązuje nas do zapłacenia 10 złotych więcej. Jeśli jesteśmy kinomaniakami, a nie chcemy co weekend wydawać dużych pieniędzy na bilet, to doskonałym rozwiązaniem będzie stworzenie swojej własnej sali kinowej w domu. Projektor kosztuje około 500 złotych a kino domowe 1500 złotych. Za 2000 złotych można stworzyć naprawdę ciekawe kino domowe i zapraszać swoich znajomych na seanse. Coraz więcej Polaków tak właśnie robi. Warto dodać również fakt, że każdy obecnie produkowany projektor umożliwia oglądanie filmów w technologii 3D. Zachęcamy do komentowania tego artykułu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *