Książka - “Projekt: szef”
Kultura

Książka – “Projekt: szef”

Książka – “Projekt: szef” to książka dla osób, które chcą zobaczyć pracę od tej drugiej strony. Umiejętne połączenie humoru i romansu w jednym miejscu to sposób na relaks po ciężkim dniu.

Książka zachwyca od pierwszych stron, bardzo trudno przestać ją czytać, ponieważ wciąga i zaprasza do zapoznania się z kolejnymi przygodami, jakie na swojej drodze spotyka Merrick Crawford. Z pewnością dla wielu osób to sposób na spędzenie czasu wolnego. Czy romans w biurze ma sens? Jak zakończy się rywalizacja między głównym bohaterem a panią psychoterapeutką?

Książka – “Projekt: szef”- o czym jest książka

Merrick Crawford to główny bohater, jest właścicielem Wall Street, który odnosi wspaniałe sukcesy i jest powodem do dumy. Jego życie jest podporządkowane obowiązkom zawodowym, praca wypełnia każdą jego chwilę. Wszystko się zmienia, gdy pod wpływem masowej rotacji pracowników do firmy wkracza pani psychoterapeutka. Głównym zadaniem nowej pracownicy jest zadbanie o komfort psychiczny, jednak główny szef nie wierzy, że kobieta poradzi sobie z tym wyzwaniem. Główny bohater pragnie udowodnić, że pracownicy nie potrzebują pomocy psychologicznej. 

Połączenie pracy z romansem jest niezwykle często stosowane, tutaj jednak pokazane jest na tle rywalizacji o pozycję w firmie. W czytelniku budzi się psycholog, który stara się rozwikłać zagadkę, zastanowić się nad tym, co właściwie główny bohater chciałby osiągnąć poprzez swoje działanie.

Książka - “Projekt: szef”
Książka – “Projekt: szef”

“Projekt: szef” – dlaczego warto przeczytać?

Książka „Projekt:szef” to lekka propozycja do przeczytania. Podczas czytania nie mamy wrażenia zmęczenia materiału, akcja przebiega w sposób płynny. Niewątpliwie jest to spełnienie oczekiwań osób, które chcą odpocząć po całym dniu, pragną ciekawych historii, w których wątek pracy, romansu będzie się przewijał przez całą książkę.

Dlaczego warto? Przede wszystkim sposób ukazania postaci, ich historii i opis poszczególnych akcji sprawia, że czytelnik się nie nudzi. Na plus oczywiście odpowiednio dobierane słowa, które podgrzewają atmosferę, sprawiają, że czytelnik nie może się doczekać tego, co się stanie dalej. Motyw romantyczny nawet w książce obyczajowej to sposób na zaciekawienie czytelnika kolejnymi przygodami.

Niewątpliwie jest to książka, która pomoże obudzić pozytywne emocje na wiosnę, na wyjazd poza miasto, czy nawet przyjemne spędzenie czasu we własnym grodzie lub na balkonie. Napisana w lekkim stylu pozwala się przenieść w zupełnie inny świat, a przede wszystkim wczuć się w atmosferę. Czytelnik ma wrażenie, że znalazł się w centrum akcji.

Książka - “Projekt: szef”
Książka – “Projekt: szef”

“Projekt: szef” –  o autorce

Vi Keeland to autorka książek, którą doskonale znają miłośnicy literatury kobiecej i obyczajowej. Jej specyficzny styl pisania sprawia, że zdobywa wciąż nową grupę zainteresowanych. Instygująca fabuła w “Projekt:Szef” gwarantuje wiele godzin spędzonych na czytaniu. 

Jeśli szukacie innych ciekawych książek to z całą pewnością zerknijcie tutaj, na polecane książki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *