Ocalenie Gangstera - Anna Wolf
Kultura

Ocalenie Gangstera – Anna Wolf

Ostatni tom serii o rodzinie Tarasow. Poświęcona jest mężczyźnie, który jest zabójcą na zlecenie, okazuje się, że właśnie tego został nauczony i nic innego w swoim świecie nie zaznał. Nie zaznał miłości rodzinnej, wychował się w domu dziecka, zna tylko nienawiść i chęć zabijania.

Powieść zaczyna się w momencie, gdy Rea Renado młoda kobieta budzi się w drewnianej chacie otoczonej lasem. Nie ma pojęcia, w jaki sposób tam trafiła. Zdaje sobie sprawę, że została porwana i grozi jej ogromne niebezpieczeństwo. W chacie pojawia się nieznajomy mężczyzna Rea przekonana, że z jego strony grozi jej najgorsze, próbuje go znokautować.

Jednak Konstantin, bo tak się nazywa mężczyzna, pomimo krążącej o nim opinii pomoże jej wydostać się z niebezpieczeństwa. Mimo tego, że nie wie, kim jest kobieta, postanawia jej pomóc, narażając się tym samym mafii. Czy głównym bohaterom uda się wyjść cało z tej sytuacji? Jak potoczą się ich losy? Ten, kto czytał poprzednie części wie, że autorka lubi ostro namieszać, tak więc spodziewajcie się wielu tajemnic, zwrotów akcji, niebezpieczeństw i romansów.

Książka Ocalenie Gangstera to książka pełna zwrotów akcji

Ta książka, zresztą jak jej poprzedniczki trzyma w napięciu od początku do końca. Niebezpieczeństwo wymyka się z każdej strony, akcja jest bardzo nieprzewidywalna, dając tym samym czytelnikowi lawinę intensywnych, obezwładniających emocji, dlatego tak trudno się oderwać od lektury. Akcja naszpikowana jest licznymi zwrotami akcji, nie sposób przewidzieć, co za chwilę zaserwuje nam pisarka. Oczywiście niebezpieczny, mafijny klimat musi przeplatać się z rodzącym się niespodziewanie uczuciem. Anna Wolf umiejętnie gra na czytelniczych emocjach od smutku, gniewu, miłości, złości, aż po momenty, gdy książkę pochłania się z wypiekami na twarzy i szybszym biciem serca. Czytając powieść przeżywa się kalejdoskop uczuć. 

Ocalenie Gangstera - Anna Wolf
Ocalenie Gangstera – Anna Wolf
Ocalenie Gangstera - Anna Wolf

To ostatnia część serii. Historia zatoczy koło i nasi gangsterzy wracają tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli do miasta grzechu. Nie sposób przerwać historii rodziny bez przeczytania „Ocalenia Gangstera„. Książka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim czytelnikom lubiącym intensywną akcję, a także mocne elementy romansu. Pomimo wielu zawirować i mocnych scen czyta się ją bardzo lekko i przyjemnie.

Historia ta potwierdza, że miłość zawsze pojawia się w najmniej spodziewanym momencie i kiedy zupełnie jej nie szukamy, oraz że miłość od pierwszego wejrzenia może się zdarzyć naprawdę. Jeżeli jeszcze nie znasz tej serii-gorąco ci ją polecam. Daj się porwać mafijno-miłosnej historii! I pamiętaj co zaczęło się w Vegas, kończy się w Vegas.

Więcej nowości znajdziecie w księgarni internetowej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *