Powrót Harley Quinn na ekrany kin!
Kultura

Powrót Harley Quinn na ekrany kin!

Już 7 lutego na ekrany kin powraca zjawiskowo pokręcona Harley Quinn, która po rozstaniu z Jokerem dołącza do grona superbohaterek, by odnaleźć poszukiwaną dziewczynę zanim zrobi to ich wróg. DC powraca z kolejnym filmem o superbohaterach, w szalenie kolorowym i zwariowanym stylu. Fantastyczna emancypacja słynnej Harley dostępna będzie w najnowocześniejszej technologii IMAX® i 4DX® oraz w najnowszym formacie ScreenX®! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl

Najnowszy film „Ptaki Nocy” ze zwariowaną Harley Quinn to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia – muszą współpracować, żeby pokonać Romana. Jak potoczy się ich historia i czy superbohaterki będą potrafiły połączyć siły?

Powrót Harley Quinn na ekrany kin!

Film „Ptaki Nocy!” oprócz 2D dostępny będzie również w trzech formatach:  IMAX®, 4DX® oraz najnowszym formacie ScreenX®. ScreenX pozwala widzom wyjść poza ramy filmowego ekranu, wyświetlając obraz również na bocznych ekranach, tworząc wciągający, panoramiczny, 270-stopniowy format. Dzięki temu wyczyny Harley i jej nowych przyjaciółek zobaczymy nie na jednym, a na trzech ekranach! Niecodzienne wrażenia wizualne za sprawą panoramicznego formatu oraz głębi barw i nasyconych kolorów gwarantuje IMAX®. Film oglądany w technologii 4DX®, również dostarczy widzom silnych wrażeń, poprzez efekty specjalne, takie jak podmuchy wiatru, ruchy fotela czy efekty wody, które pozwolą dosłownie poczuć się jak zwariowane superbohaterki gwarantując niesamowite emocje!

Przeczytaj również: Najpiękniejsze światowe opery wkrótce w polskich kinach

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D, natomiast w 3D w wersji IMAX® w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) i w salach 4DX® również w 3D w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław) oraz  Mokotów (Warszawa) w formacie ScreenX®.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 48 zł lub 57 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Informacja prasowa

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *