Święto kina w Cinema City!
Kultura

Święto kina w Cinema City!

Już w najbliższą niedzielę, 15 grudnia, widzowie z całej Polski będą mieli okazję uczestniczyć w Święcie Kina – ulubionym wydarzeniu każdego kinomana. Z tej okazji, we wszystkich kinach Cinema City, tego dnia bilety na seanse 2D będą kosztowały jedynie 12 złotych! Na pozostałe formaty ceny biletów również będą sporo niższe. Wybierz się do kina i zrelaksuj przed świątecznym szaleństwem! Więcej informacji na: www.cinema-city.pl. 

Już po raz szósty Polacy będą mogli wspólnie celebrować Święto Kina, które na stałe zagościło w tradycji polskich kin, by wspólnie promować kinematografię. W tym roku oprócz Cinema City w akcji biorą udział: Helios, Multikino oraz Cinema 3D. We wszystkich tych sieciach 15 grudnia bilety na seanse 2D będą kosztować jedynie 12 złotych. Do seansów 3D należy doliczyć opłatę za okulary, a w pozostałych formatach: IMAX, 4DX, czy salach VIP na fanów kina będą czekały tańsze bilety.

Sala kinowa to idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Seanse dostarczające mnóstwa emocji mogą być doskonałą formą relaksu i rozrywką, ale także pełnić rolę terapeutyczną. Magia ekranu wciąga, gdyż gdzie indziej jak nie w kinie możemy na moment stać się kimś innym, przeżyć niezwykłe przygody i zobaczyć miejsca, o których nawet nie śniliśmy?

W niedzielę 15 grudnia Cinema City zaprasza na wspólne celebrowanie Święta Kina! Patronat nad akcją objął Polski Instytut Sztuki Filmowej, TVN i Filmweb.

Święto kina w Cinema City!

Więcej informacji oraz dokładną listę kin, biorących udział w Święcie Kina można sprawdzić pod adresem: www.swietokina.com oraz na fanpage’u www.facebook.com/swietokina/.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

Notka prasowa.

One Comment

  • Ania

    Takie akcje powinny być częściej. 3-4 razy w roku. Cena biletów w kinie obecnie to jakiś kosmos.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *