Anton Lebedev
Kultura

Tiketto.pl – portal z ofertą spektakli teatralnych

Portal Tiketto.pl to miejsce, w którym zgromadzono informacje o bieżącym repertuarze teatrów z różnych zakątków Polski. Jest to repertuar przeznaczony dla wielu grup widzów i obejmuje przedstawienia dla najmłodszych, przedstawienia kabaretowe, klasykę czy też spektakle specjalnie dla osób dorosłych. Repertuar teatralny można segregować według nazw spektakli, dat, ceny, a także ocen widzów.

Okno każdego spektaklu posiada informację o lokalizacji teatru (umożliwiające jednocześnie sporządzenie mapy dojazdu z wykorzystaniem systemu Google Maps) i godzinie rozpoczęcia spektaklu. Całość dopełniają szczegółowe opisy okraszone plakatami i obrazami promującymi, a także fotografiami wykonanymi w trakcie spektaklu. Bardzo pomocna jest oprócz tego dostępna na portalu informacja o spektaklach, na które bilety były w ostatnim czasie kupowane najczęściej. To wszystko ułatwia podjęcie decyzji w zakresie wybrania się na spektakl teatralny idealnie dopasowany do zainteresowań i potrzeb konkretnego widza.

Bardzo ważnym punktem portalu Tiketto.pl jest system zakupu biletów online. Bilet do teatru można zakupić przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę korzystając bezpośrednio z serwisu internetowego lub wykorzystując specjalną aplikację mobilną, która umożliwia szybkie zapoznanie się z ofertą teatrów oraz dokonanie zakupu biletu z wykorzystaniem iPhona, smartfona z systemem Android czy Windows Phona. Dzięki temu w każdej chwili, także będą poza domem, można zakupić bilet na interesujący nas spektakl.

Oprócz wyboru daty i godziny spektaklu istnieje także możliwość wyboru rodzaju biletu i miejsca siedzącego z wykorzystaniem specjalnej grafiki prezentującej układ dostępnych miejsc w sali teatralnej. Bilet na spektakl teatralny zakupiony za pomocą systemu tiketto.pl można zamówić w kilku możliwych wariantach – w formie pliku *.pdf gotowego do wydruku jako bilet, fotokodu przesłanego za pomocą SMS-a, czy też w formie papierowej, do odbioru w ściśle wyznaczonym miejscu i czasie (najczęściej w kasie przed spektaklem).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *