“Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki.” - książka na weekend
Kultura

“Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki.” – książka na weekend

Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki. – to jedna z ciekawszych propozycji książek na weekend. Czy jedna noc może mieć wpływ na nasze życie? Oczywiście, że tak! Może je całkowicie odmienić.

Niejednokrotnie ludzie przekonują się o tym, że już jedno spotkanie może wpłynąć na całą ich przyszłość. W książkach wszystko dzieje się szybko, akcja przy spiesza niczym serce w płucach i bywa, że trudno o zdrowy rozsądek. Jedni marzą o poukładanym życiu, podczas gdy inni w wieku trzydziestu lat muszą rozpocząć wszystko od zera.

Książka „Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki.” z pewnością obudzi chęć do działania w każdym czytelniku. Już w trakcie czytania ma się wrażenie, że w jednym momencie można rzucić całe swoje dotychczasowe życie i zająć się czymś zupełnie innym. Szaleństwo czy odpowiedzialność? Czym właściwie kierować się podejmując decyzję, jeśli skończyło się trzydzieści lat?

“Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki.” – o czym jest książka

Skończenie trzydziestego roku życia to pewnego rodzaju zamknięcie rozdziału. Niezależnie od tego, czy życie do tej pory było poukładane, czy też nie, to jakiś plan na realizację swoich celów się miało. Chloe doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda teoria, jednak cóż z praktyką? Jako szefowa wydawnictwa ma ogrom obowiązków, które musi wykonać każdego dnia, jednak oficjalnie jest tylko asystentką, a jej szefowa bardziej niż pracą interesuje się własnymi paznokciami. Chloe dochodzi do wniosku, że trzydzieste urodziny to świetna okazja, by zdrowo zaszaleć. Właśnie z tego powodu decyduje się na szaleństwo jednej nocy z przypadkowo poznanymi Anglikiem. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem, a kilka miesięcy później okazuje się, że ta jedna przygoda może mieć o wiele bardziej poważne konsekwencje. Jak Chloe poradzi sobie z nową rzeczywistością? Jak stawi czoło nowemu szefowi?

“Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki.” - książka na weekend
“Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki.” – książka na weekend
“Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki.” - książka na weekend

“Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki.” – dlaczego warto?

Książka trzyma w napięciu, jednocześnie wiele kobiet twierdzi, że czuje się, właśnie jak bohaterka. Każdy czasami ma ochotę rzucić wszystko i zaszaleć, jednak coś nas powstrzymuje. Czytając książkę, można odnieść wrażenie, że jeśli czegoś się chce, to można dokładnie w tym momencie po to sięgnąć. Dlatego jeśli brakuje Ci powera do działania, sięgnij po książkę, po niej zdobędziesz masę motywacji do wprowadzenia zmian. Przekonaj się, że jedna noc, jedna książka, jedna historia, mogą odmienić życie każdego!

“Tylko nie on! Trzydziestoletnie singielki. Tom 1” – o autorze

Whitney Gracia Williams to niezwykła postać pod właściwie każdym względem. Sama siebie określa jako uzależnioną od słodyczy hipochondryczką, być może dzięki temu potrafi w tak wspaniały sposób opisywać przeróżne sytuacje. Z pewnością lekkość pióra pomaga w tworzeniu kolejnych książek, które przez wielu uznawane są za hit. Jej dzieła sprawiają, że można popłakać się ze śmiechu, momentami wzruszają, by za chwilę zaskoczyć wartką akcją. 

Jeśli szukacie innych ciekawych książek to z całą pewnością zerknijcie tutaj, na polecane książki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *