jon tyson hhq1Lxtuwd8 unsplash
Kultura

Zastanawiasz się czy skorzystać z aplikacji randkowej?

Główkujesz czy aby aplikacja randkowa jest właśnie dla Ciebie. Być może jesteś po prostu ciekawy świata? A może w głębi ducha liczysz na coś więcej?

Szukanie partnerki poprzez aplikację randkową okazuje się być dla wielu mężczyzn punktem zaczepienia.

Od czego zacząć z aplikacją randkową? 

Niektórym głupio się przyznać, że wytwarza się w ich umyśle stereotyp, jak taka aplikacja mobilna może funkcjonować.

helena lopes e3OUQGT9bWU unsplash scaled

Tym bardziej, kiedy znajomi, którzy już mieli okazję użytkować tą aplikację przykładowo stwierdzili po czasie, że aplikacja nie zdaje swojego egzaminu.

Mogą zniechęcać, przybliżając swoje doświadczenie związane z korzystaniem. Tobie również może na starcie kojarzyć się z niepowodzeniem.

Jednak jeśli jesteś ciekaw świata i interesują Cię nowi ludzie, to jest szansa, że znajdziesz tu kogoś, kogo szukasz. Może właśnie nie warto się uprzedzać.

Dla zabicia czasu czy dla czegoś więcej?

Wiele osób ulega pokusie i z czystej ciekawości zakładają profil w aplikacji. Stwarzają tym samym szansę i otwierają się na nowe.

Odrzucają tym samym nie do końca pozytywne komentarze innych i postanawiają zerknąć na czym cała zabawa polega.

Jak się okazuje większość singli chętnie decyduje się na to, aby aplikację jednak zainstalować. Ot tak. Dla przygody. Z czasem czerpie nawet frajdę z drobnostek. Po czasie wkręcają się w swipowanie oraz dawanie sobie lajków. Początkowo może tak być dla zabicia czasu.

Kto wie może aplikacja akurat wniesie oczekiwany rezultat i nie pozostanie jedynie przeciąganiem profili z lewej do prawej i z prawej do lewej?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *