Miss Polonia 2019
Lifestyle

Miss Polonia 2019

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności, jaki odbywa się w naszym kraju. Co roku w jednym z miast wybierana jest najpiękniejsza kobieta, która potem reprezentuje nas kraj w konkursach piękności o randze światowej.

Miss Polonia 2019 została Karolina Bielawska, która została wybrana 24 listopada w Serocku. Ta pięknooka blondynka podbiła serca jury, które zawsze bardzo starannie wybiera kobietę, która reprezentuje nas kraj na arenie międzynarodowej. Karolina otrzymała piękną, bursztynową koronę, która specjalnie została zaprojektowana dla Najpiękniejszej Kobiety w naszym kraju.

Oprócz tego, jedną z głównych wygranych jest czek na 50 tysięcy złotych, który będzie znacznym zastrzykiem finansowym dla kobiety.

Teraz Karolina Bielawska będzie uczestniczyła w takich konkursach, jak Miss World, Miss Universe i Miss Grand International. Należy pogratulować pięknej Karolinie wspaniałej wygranej i musimy jej życzyć powodzenia w następnych konkursach, aby z dumą mogła reprezentować Polskę.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.