Nowoczesne rozwiązanie

Nowoczesne rozwiązanie

Inteligentny portfel to wynalazek polskiej myśli technicznej, który powraca w udoskonalonej wersji, a dzięki temu możemy liczyć na to, że naprawione zostały niedoskonałości pierwowzoru. Choć wydawałoby się, że w domenie portfeli nic nie powinno nas zaskoczyć, bo niewiele można w nim poprawić, to jednak woolet to wyjątkowy gadżet dla miłośników prawdziwych technologicznie nowinek.

Przede wszystkim przez projektantów jest promowany jako portfel, którego nie da się zgubić. Z drugiej strony do tego typu gadżetu wielu będzie musiało się przekonać.

Portfel dla gadżeciarzy

Ultra cienki portfel w drugim wydaniu został w pewien sposób dostosowany do uwag użytkowników. Dzięki temu ma szansę być bardziej funkcjonalny. Przede wszystkim zmieniono układ kieszonek wewnątrz portfela, ponieważ wcześniejszy poziomy sposób układania kart nie zapewniał im bezpieczeństwa. Ten inteligentny portfel ma kieszonki w układzie pionowy po obu stronach, co ułatwia korzystanie z nich.

Sam portfel to doskonale przemyślana przestrzeń. Znajdziemy w nim cztery sloty na karty i jedną mniejszą kieszeń na kolejne karty lub też inne rzeczy – na przykład dokumenty czy legitymacje. Pomimo tego że jest to technologiczna rewolucja, projektanci zadbali również, byśmy mogli schować banknoty czy też dowód rejestracyjny. W edycji Travel XL miejsca do przechowywania jest jeszcze więcej. Warto zwrócić uwagę na jedną ukrytą kieszonkę.

Przede wszystkim elektronika

Sam portfel pozornie nie wyróżnia spośród innych ekskluzywnych modeli. Natomiast jest naładowany elektroniką, która zajmuje mało miejsca, ale sprawia, że woolet staje się wyjątkowym gadżetem. Portfel z gps, modułem Bluetooth 4 Low Energy, głośniczkiem oraz akcelerometrem to prawdziwie nowoczesny i technologicznie doskonały niezbędnik, który doskonale współpracuje z nowymi aplikacjami. Podstawą jest oczywiście zapewnienie bezpieczeństwa oraz takie ułatwienia, które pozwolą szybko portfel znaleźć w domu czy w samochodzie. Poza tym ciągłe monitorowanie poprzez Bluetooth oraz GPS w aplikacji w smartfonie pozwala na bieżąco zapisywać pozycje, gdzie dokładnie w danym momencie znajduje się portfel. To przydaje się, gdy obawiamy się zgubienia lub kradzieży.

Poza wyjątkowym technicznym zapleczem woolet naprawdę świetnie wygląda. Jest uszyty z najwyższej jakości materiałów w kolorze czarnym lub brązowym, a jego design przywodzi skojarzenia z najlepszymi galanteryjnymi markami.

 

Redakcja nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Obejrzyj również wideo:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.