Co zrobić gdy nie możesz pojechać z rodziną na wakacje? Udać się na koncert?
Podróże

Co zrobić gdy nie możesz pojechać z rodziną na wakacje? Udać się na koncert?

Niejednokrotnie zdarza się, że masz zaplanowana wycieczkę na wakacje, kupiony bilet na ukochaną kapelę a wszystkie Twoje plany muszą być zmienione i to natychmiast? Pewnie zastanawiasz się co z tym zrobić. Bez obaw, już nie stracisz zainwestowanych pieniążków a problem rozwiązuje się praktycznie sam.

Życie lubi płatać nam często figle i nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko przewidzieć. Do nie dawna nie było możliwości zwrotów zakupionej wycieczki czy nawet odkupić rezerwację do wymarzonej restauracji, po to aby oświadczyć się swojej wybrance. Często można spotkać ogłoszenia na portalach społecznościowych, gdzie znajomi próbują odsprzedać bilety niemniej jednak zazwyczaj tego typu ofertę widzą tylko znajomi i dalsi znajomi. Niestety prowadzi to do tego, że zdani jesteśmy tylko na znajomych.

Poprzez natłok spraw i obowiązków zdarza się, że dana oferta zostaje po prostu przez nas przeoczona – umyka nam fajna okazja na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Co zrobić by dotrzeć do większej ilości osób widzących Twoje ogłoszenie?
Jak powrócić do danej oferty nie ślęcząc nad znalezieniem danego postu?

Serwis www.odwolane.pl to portal w którym możemy w bardzo prosty sposób sprzedać wykupiona wycieczkę, bilet na koncert, balet lub szkolenie, na które akurat nie możesz się udać. Wystarczy założyć konto. Dodajesz ogłoszenie, za które należy uiścić opłatę. Ogłoszenie, które będzie się pojawiało w serwisie przez 10 dni będzie kosztowało od 19 do 49 zł w zależności od rodzaju ogłoszenia. Natomiast gdy chcesz by ten czas się wydłużył do 20 dni to koszt wynosi od 29 zł do 69 zł. Osoba odkupująca produkt od Sprzedającego nie ponosi żadnych opłat.

Kto pierwszy ten lepszy…

Ponadto, podczas gdy dana ofertą zainteresowanych jest więcej osób, obowiązuje zasada „ kto pierwszy – ten lepszy”. Ten, kto pierwszy skontaktuje się ze Sprzedającym i zarezerwuje przedmiot – wygrywa. Podobnie jest w życiu. Jest to idealny sposób na odzyskanie gotówki w sytuacji kryzysowej. Dodatkowym atutem jest to, że kupujący ma możliwość zobaczenie zdjęcia sprzedawanego produktu, mają kontakt ze sprzedającym. Zaufanie jest bardzo ważne dlatego portal umożliwia ten kontakt.

Ponadto serwis czuwa nad bezpieczeństwem zarówno sprzedającego, jak i kupującego. Przede wszystkim czujnie sprawdzają wystawiane ogłoszenia, czy wszystko jest zgodne z Regulaminem a także istnieje możliwość zgłoszenia reklamacji po zakończonej aukcji. To bardzo ważny aspekt gdyż w dzisiejszych czasach nie trudno o oszustwo a zaufanie to podstawa.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.