Gdzie polecieć na wakacje zimą?
Podróże

Gdzie polecieć na wakacje zimą?

Każdy z nas tęskni za słońcem i piękną pogodą w czasie zimy. Jeżeli nie lubimy mrozu i najchętniej wyjechalibyśmy na drugi kraniec świata, to zawsze możemy wybrać się na urlop w ciepłe i egzotyczne miejsce.

Poniżej przedstawimy kilka ciekawych propozycji, które są idealnym rozwiązaniem na wyjazd w czasie ferii.

Dominikana – raj dla plażowiczów

Słońce, plaża i ciepła woda w grudniu? To wszystko jest możliwe na Dominikanie, na której panuje wieczne lato. W środku srogiej zimy w Polsce temperatury wynoszą tutaj 30 stopni, dlatego jest to idealna propozycja dla osób uwielbiających słoneczną aurę i wygrzewanie się na plaży.

Egipt – niezwykłe atrakcje

Jeżeli prócz odpoczynku interesuje nas także zwiedzanie i poznawanie regionu, to ciekawą propozycją na wakacje zimą może być Egipt. Kraj faraonów zapewnia nam wiele atrakcji i pozwala poczuć wyjątkową atmosferę. Temperatury są tutaj nieco niższe i wynoszą około 23 – 25 stopni w środku zimy, więc to idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie przepadają za dużymi upałami.

Gdzie polecieć na wakacje zimą?
Co warto zobaczyć w Egipcie

Wyspa wiecznej wiosny – Madera

Loty zimą organizowane są także w Europie, dlatego też zawsze możemy polecieć na portugalską wyspę Maderę. To piękna i malownicza okolica, która zapewnia wiele atrakcji dla przyjezdnych gości. Tutejsze średnie temperatury wynoszą około 20 stopniu w grudniu oraz 18 w styczniu i lutym.

Wakacje w środku zimy są fajnym pomysłem dla tych osób, które nie lubią zimowej pogody. Oferta biur podróży jest dość bogata, dlatego z pewnością znajdziemy idealne loty zimą dla siebie. Wakacyjne urlopy są organizowane zarówno w Europie, jak i na reszcie kontynentów.

Gdzie polecieć na wakacje zimą?
Madera – wyspa wiecznej wiosny

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *