Jarosław Kaczyński w szpitalu
Polityka

Jarosław Kaczyński w szpitalu

Obecnie zdecydowanie najsilniejszą partią polityczną w Polsce zdaje się być Prawo i Sprawiedliwość (PiS). Co do tego właściwie żaden komentator polityczny nie ma żadnych wątpliwości i to bez względu na to czy pochodzi z prawej czy też z lewej strony sceny politycznej. Struktura obecnie rządzącej partii zdaje się opierać na silnym przywództwie jednego człowieka – Jarosława Kaczyńskiego.

O tym jak ważny jest to element w całej partyjnej układance świadczy chociażby fakt jak wielką panikę w obozie rządzącym wywołały informacje o pogorszeniu się stanu zdrowia ich lidera. Gdy Jarosław Kaczyński w szpitalu przebywał zadbano oczywiście o to aby był otoczony najlepszą opieką medyczną. Jak donosiła później prasa lider partii rządzącej był pod szczególnie troskliwą opieką lekarzy i pielęgniarek.

Bez względu jednak na to jakimi sympatiami politycznymi się kierujemy to trzeba przyznać, że Jarosław Kaczyński posiada wręcz niesamowity talent polityczny. Wielu uważa z resztą, że można go porównać z legendarnym już marszałkiem Józefem Piłsudskim.

O tym natomiast czy są to porównania właściwe czy też nie od lat różni publicyści oraz politycy zażarcie dyskutują. Warto jednak życzyć mu zdrowia, gdyż pamiętajmy, że jest to taki sam człowiek jak każdy z nas.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *