Cecha charakterystyczna kobiety
Rożności

Cecha charakterystyczna kobiety

Gdyby zapytać dowolna ilość mężczyzn o cechy charakterystyczne dla kobiet, to odpowiedzi z pewnością były by identyczne. Poza rzeczami oczywistymi, wynikającymi stricte z anatomii, płeć piękna ma tendencje do dbania o urodę.

Dbanie o urodę w wykonaniu kobiet jest aż nadto przesadne. Można by rzec, że mężczyźni tez dbają o swoje ciało, ale w dobrym guście, raczej nie przekraczają granic. Nie oszukujmy się, metroseksualistów jest mało, a jeśli nawet są to moda na nich szybko się pojawia i równie szybko przemija.

Kobieta dbając o wygląd poświęca na to czas i pieniądze, które przecież można zagospodarować lepiej. To przykład typowo męskiego myślenia. Dla kobiety poświecenie środków, o których mowa powyżej jest swojego rodzaju inwestycją.

Po pierwsze kobieta czuję się dużo lepiej, jest to bardzo próżne i puste, ale każda kobieta chce mieć ten komfort psychiczny. Spojrzenia mężczyzn na ulic bardzo poprawiają jej samoocenę. Po drugie to może zwrócić się przy wyborze potencjalnego partnera. Dzięki dobremu wyglądowi kobieta ma szanse na zdobycie lepszego partnera, a co za tym idzie większy sukces i prestiż społeczny w życiu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *