Depilacja intymna kobiet
Rożności

Depilacja intymna kobiet

W XXI wieku, kiedy coraz większą uwagę przywiązujemy na naszego ciała, staramy się aby było ono gładkie, chcemy podobać się swoim partnerom, tematem tabu przestała być depilacja intymna kobiet.

Coraz więcej kobiet decyduje się na depilację tych najbardziej intymnych miejsc, ze względów higienicznych, ale nie tylko. Większość mężczyzn to wzrokowcy i kiedy w dzisiejszych czasach seks jest źródłem przyjemności, staramy się aby nasze ciało wyglądało zmysłowo i abyśmy bez żadnego skrępowania mogli pokazać je swoim partnerom.

Absolutnym minimum jakim powinna się poddać kobieta jest usunięcie włosków z okolic bikini, ale coraz więcej kobiet decyduje się na depilację głębokiego bikini.

Depilacja intymna pozostaje wyborem każdej z kobiet, część z nich decyduje się na całkowite usunięcie włosków, a druga połowa pozwala sobie na odrobinę fantazji tworząc intymne fryzury.

Część z kobiet przestała korzystać z domowych sposób depilacji i pomimo pewnej niepewności i czasem wstydu decyduje się na depilację laserową w salonie piękności, dzięki czemu owłosienie jest usuwane na znacznie dłużej, aniżeli domowym sposobem.

One Comment

  • nietypowy facet

    >Większość mężczyzn to wzrokowcy i kiedy w dzisiejszych czasach seks jest źródłem przyjemności, staramy się aby nasze ciało wyglądało zmysłowo i abyśmy bez żadnego skrępowania mogli pokazać je swoim partnerom.

    I dlatego kobiety upodabniają się do jakichś glizd xDD

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *