17958778 s e1501750499827
Rożności

Depilacja – Jakie okolice depilujemy?

Zbliżające się lato, to czas kiedy większość pań, znacznie bardziej niż w czasie zimy czy też jesieni dbają o gładkość swojego ciała. Znacznie częstsze odkrywanie nóg sprawia, że absolutną koniecznością jest zadbanie o ten rejon ciała. Jeśli lubimy chodzić na basen lub też często opalamy się, dbałości o gładkość ciała wymagają także okolice bikini oraz pachy.

Depilacja – rodzaj włosków:

Panie, które posiadają włosy jasne i cienkie z pewnością nie potrzebują tak częstych zabiegów depilacyjnych, jak jest to w przypadku kobiet posiadających włosy ciemne i grube. Tego rodzaju owłosienie odrasta znacznie szybciej a proces ich dokładnego usuwania zajmuje znacznie więcej czasu. Czy istnieje jednak jakakolwiek alternatywa dla bolesnego depilatora, zabiegów z zastosowaniem wosku, czy też zwyczajnego golenia tych okolic?

Depilacja – miejsca depilacji:

Prawdziwe rekordy popularności bije przede zabieg polegający na usuwaniu owłosienia w sposób trwały, za pomocą światła laserowego. Zabieg jest nie tylko skuteczny ale także zupełnie bezbolesny. Aby jednak za pomocą laserów móc pozbyć się wszystkich włosków, należy go kilkukrotnie powtórzyć. Włoski bowiem nie rosną w jednym tempie, a laser działa jedynie wówczas gdy są one już nieco odrośnięte. Zabieg można stosować na skórze we wszystkich obszarach ciała. Na skutek zabiegu mogą powstawać pewne podrażnienia, choć są one szczególnie niewielkie w porównaniu z tymi jakie towarzyszą zabiegowi usuwania włosków za pomocą depilatora czy też woskowych plastrów. Pomimo, że pojedynczy zabieg jest dosyć kosztowny, efekty uzyskane na skutek zastosowania tej techniki są szczególnie trwałe i sięgają nawet granic pół roku a z czasem nawet dłużej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *