Gdzie spędzić sylwestra - nasze top3
Rożności

Gdzie spędzić sylwestra – nasze TOP3

Koniec roku zbliża się nieubłaganie coraz większymi krokami, a razem z nim zabawa sylwestrowa. Niezależnie czy chcesz okres noworoczny spędzić w gronie najbliższych znajomych, czy z rodziną, warto jest już rozważyć wybór miejsca i rezerwację biletów.

Jeśli znudziło Cię wznoszenie toastu we własnych czterech ścianach, lub coroczne imprezy noworoczne na rynku w większym mieście- ten tekst jest właśnie dla Ciebie!

Kino na sylwestra?

Niezależnie od tego czy jesteś starym wyjadaczem kinematografii, czy po prostu lubisz od czasu do czasu, obejrzeć dobry film, ta propozycja może przypaść Ci do gustu. Co rok wiele większych kin organizuje nocne maratony filmowe o wybranej tematyce. Stare kina jednak nie pozostają im dłużne!  Wiele starych, czasem już zapomnianych kin ma w swojej ofercie zabawy sylwestrowe. Gwarantują noclegi w pokojach dwuosobowych, dedykowane seanse kinowe, zaplecze barowe, zimną płytę oraz toast o północy.

Zobacz również: Konsola – zabawka nie tylko dla dzieci

Zabawa w styli lat 80

Innym ciekawym rozwiązaniem są tematyczne zabawy sylwestrowe. Zagwarantowany mamy nie tylko alkohol i catering, ale i dawkę dobrej zabawy! Możemy przebierać w wielu ciekawych wersjach nocy sylwestrowej, od przebrań za postacie Disney’a, aż po lata 80’te.

Sylwester na sportowo

Tym, którzy czują potrzebę spalenia trochę kalorii po odejściu od wigilijnego stołu, z pomocą przychodzą oferty aktywnego sylwestra. Wybierać możemy pomiędzy: graniem w golfa całą noc, zjazdami narciarskimi, a nawet jazdą konną. Oczywiście nie zabraknie dobrej muzyki, jedzenia i wznoszenia toastu o północy.

Przeczytaj również: Jaki prezent na 40 urodziny dla niej?

Podsumowując, jeśli nie jesteś fanem spędzania sylwestra podczas hucznej zabawy na rynku, lub po prostu chcesz odpocząć od klubowego zgiełku, do rozważenia masz wiele ciekawych i niekonwencjonalnych propozycji na spędzenie noworocznej nocy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *