Jakie modele samochodów do montażu wybrać?
Rożności

Jakie modele samochodów do montażu wybrać?

Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli samochodów do montażu. Coś dla siebie znajdą zarówno pasjonaci historii motoryzacji, jak i nowoczesnych modeli, fani wyścigówek i samochodów ciężarowych. Zapraszamy na przegląd modeli do samochodów do montażu z różnych kategorii.

Samochody osobowe do montażu

Pasjonatom historii motoryzacji polecamy Forda model T 1911 Touring w zestawie z pasażerami. Pierwszy model tego typu wyjechał z fabryki w 1908 roku, a seryjna produkcja trwała do 1927 roku. Figurki amerykańskich pasażerów urozmaicą i nieco ożywią model, sprawiając, że będzie prezentować się jeszcze bardziej realistycznie.

Amatorom nowoczesnych aut spodoba się model BMW i8. Wiernie odzwierciedla swój pierwowzór produkowany do tej pory w niemieckich fabrykach i a 131 elementów do sklejenia z pewnością przyniesie mnóstwo frajdy średnio zaawansowanym modelarzom. Te i inne ciekawe modele znajdziesz na: https://www.modelmania.eu/modele-do-montazu-c397.

Modele samochodów do montażu – ciężarówki i naczepy

Volvo F16 Globetrotter z windą to gratka dla bardziej zaawansowanych modelarzy. Model w skali 1:24 cieszy oko wiernym odwzorowaniem pierwowzoru.

Interesująco prezentuje się również ciągnik siodłowy Scania Torpedo 143H 6×2. Dołączona do zestawu kalkomania sprawi, że model będzie prezentował się jeszcze bardziej efektownie i zrobi wrażenie, nie tylko na fanach modelarstwa.

Samochody wyścigowe do sklejania

Fanom wyścigów samochodowych polecamy model Formuła 1 Lotus typ 78. W tym modelu po raz pierwszy w Formule 1 uzyskano efekt przypowierzchniowy, poprawiający przyczepność samochodu wyścigowego. Z tego względu model ten zdecydowanie zasługuje na miano kultowego. 

Model McLaren Senna stanowi hołd złożony tragicznie zmarłemu kierowcy wyścigowemu Ayrtonowi Sennie, trzykrotnemu mistrzowi świata Formuły 1, który w zawodach startował w zespole McLarena. Samochód wyścigowy McLaren Senna jest produkowany od 2018 roku, a linię produkcyjną opuściło 500 egzemplarzy tego auta.

Jakie modele samochodów do montażu wybrać?
Jakie modele samochodów do montażu wybrać?
Materiał partnera.

One Comment

  • Photopolis

    Świetny artykuł. W czasie poszukiwania w sieci informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chciałbym podziękować za Twoją pracę. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i często tu zaglądał, by poczytać nowe rzeczy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *