Męski portfel ze skóry: jaki wybrać na prezent, by naprawdę zaskoczyć bliską osobę?
Rożności

Męski portfel ze skóry: jaki wybrać na prezent, by naprawdę zaskoczyć bliską osobę?

Mikołajki, Boże Narodzenie, urodziny, rocznica, ważny jubileusz, sukces zawodowy – jest wiele okazji, by wręczyć ukochanemu mężczyźnie efektowny prezent. Zawsze jednak pojawia się problem: co wybrać, aby zrobić na adresacie świetne wrażenie, a jednocześnie nie brnąć w sztampę? Bardzo dobrym pomysłem z pewnością będzie męski portfel ze skóry, i to pomimo faktu, że raczej kojarzymy go z bezpiecznym, nieco już „oklepanym” prezentem. Wszystko zależy tutaj jednak od tego, na jaki portfel ostatecznie się zdecydujemy. 

Gotowy portfel ze sklepu? Słaby pomysł 

Oczywiście, że możesz po prostu zapoznać się z ofertą sklepów internetowych z galanterią skórzaną i na pewno znajdziesz w nich wiele fajnych portfeli, w dodatku mieszczących się w Twoim budżecie. Problem w tym, że taki prezent będzie mieć charakter sztampy. Wtórny projekt, uniwersalny wygląd, funkcjonalność, która nie jest w 100% dopasowana do potrzeb użytkownika – zakładamy, że wolisz jednak uniknąć takiego scenariusza. 

Gotowy portfel ze sklepu to prezent z tej samej kategorii, co skarpetki, krawat lub perfumy z wyprzedaży w drogerii. Niby zawsze są trafione, na pewno są praktyczne i przydadzą się obdarowanemu, ale czy wywołają na jego twarzy szeroki uśmiech? Wątpliwe. Dlatego dobrze radzimy: tym razem postaw na męski portfel ze skóry, którego nie da się tak po prostu kupić w pierwszym-lepszym sklepie. Znacznie ciekawszym pomysłem będzie jego… samodzielne zaprojektowanie. Spokojnie, to tylko tak strasznie brzmi. 

Jak i gdzie zamówisz męski portfel ze skóry według indywidualnego projektu?

Jedną z najciekawszych ofert tego typu ma polska firma Ribbley.Cały proces projektowania i zamawiania portfela został bardzo dokładnie opisany na jej stronie internetowej.Dowiemy się z niej, że mamy całkowity wpływ nie tylko na ostateczny wygląd portfela, ale także jego funkcjonalność. Manufaktura daje możliwość wybrania wielkości, pojemności i układu kieszonek, dzięki czemu da się stworzyć portfel dopasowany do potrzeb zarówno osób noszących przy sobie gotówkę, jak i płacących tylko kartami. 

Ważną zaletą oferty Ribbleyj est to, że każdy portfel jest szyty ręcznie. Dzięki temu mamy pewność, że zamówiony przedmiot został stworzony ściśle według przedstawionego projektu i nie będzie nigdy powielany. Tym samym męski portfel ze skórystanie się unikalnym prezentem, którego nie da się kupić w żadnym sklepie. To świetna informacja, dodatkowo zwiększająca wartość sentymentalną upominku. 

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że w Ribbley mamy możliwość indywidualnego oznakowania portfela. Polega to na tym, że na etapie projektowania produktu wystarczy wysłać do firmy plik graficzny przedstawiający dany motyw. Może to być np. zdjęcie, jakaś interesująca sentencja, logo firmy czy cokolwiek innego. Firma zapewnia, że korzysta z technologii grawerowania laserowego, która jest bardzo precyzyjna i elastyczna pod względem nanoszenia nawet fikuśnych wzorów. 

Męski portfel ze skóry: jaki wybrać na prezent, by naprawdę zaskoczyć bliską osobę?

Czym powinien się wyróżniać portfel na prezent?

Przede wszystkim dobrą jakością wykonania. Portfel to bardzo personalny prezent, dlatego warto się tutaj pokusić o zamówienie przedmiotu, który już na pierwszy rzut oka prezentuje się świetnie. Podstawą jest, aby był to męski portfel ze skóry – najlepiej cielęcej, bo ta jest nie tylko bardzo efektowna, ale także wytrzymała, odporna na ścieranie i przyjemna w dotyku. Z czasem dopasowuje się też do zawartości, dzięki czemu portfel nie wypycha kieszeni (co jest typowym problemem większości męskich portfeli). 

[obraz_1] Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest funkcjonalność portfela. Tutaj radzimy, aby wcześniej dyskretnie sprawdzić wygląd i zawartość obecnego portfela posiadanego przez adresata upominku. To dość istotne, ponieważ jeśli obdarowana osoba w ogóle nie nosi przy sobie gotówki, ale za to korzysta z wielu kart płatniczych, to układ kieszonek i wielkość portfela powinny zostać perfekcyjnie dopasowane do jej preferencji. 

Jeśli chodzi o wygląd portfela, to tutaj bardzo ważna jest kolorystyka. Należy ją dobrać do urody mężczyzny oraz tego, jaki jest jego styl ubierania. Bardzo elegancki pan z pewnością będzie zadowolony z portfela w kolorze klasycznej czerni lub głębokiego brązu. Młodszy mężczyzna preferujący styl casualowy powinien się natomiast ucieszyć z portfela w żywszych barwach, np. granacie czy zieleni. 

Wróćmy jeszcze na chwilę do tego, co oferuje nam firma Ribbley. Analizując jej konfigurator widać, że mamy możliwość dopasowania praktycznie wszystkich elementów portfela, w tym takich drobiazgów, jak kolor nici czy wygląd podszewki. Warto z tego skorzystać, aby dzięki temu wręczyć bliskiemu mężczyźnie unikalny i bardzo dobrze przemyślany portfel. 

Praktyczny gadżet 

Dla wielu mężczyzn portfel jest – i to dosłownie – całym światem. Trzymają w nim wszystko, z czego korzystają na co dzień, a więc nie tylko pieniądze, ale też dowód rejestracyjny pojazdu, wizytówki czy kartę magnetyczną do biura. Wniosek? Zgubienie portfela to dla faceta prawie tragedia!

Możesz oszczędzić swojemu mężczyźnie tego typu problemów. Ribbleyma na to świetny patent, który nazywa się Ribbley Finder. Jest to niewielki nadajnik wszyty pod skórę, który łączy się bezprzewodowo ze smartfonem z zainstalowaną aplikacją mobilną. Wystarczy, że telefon i  portfel znajdą się zbyt daleko od siebie, by smartfon natychmiast zaalarmował właściciela. Jest to bardzo skuteczna recepta na zapominalstwo, a także całkiem niezła ochrona przed kieszonkowcami. 

Jeśli wręczysz bliskiemu mężczyźnie unikalny, zaprojektowany samodzielnie portfel, który spełnia wymienione przez nas kryteria, to możesz mieć pewność, że taki upominek zostanie bardzo dobrze przyjęty i wywoła szczery uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *