Wakacje nad Bałtykiem
Rożności

Nieruchomość: Jak na niej zarobić?

Jeśli posiadasz stary dom, gdzieś przy drodze głównej to masz ogromną szansę zarobienia wielkich pieniędzy na tej nieruchomości. Chcesz wiedzieć jak? Ok, zapraszam do dalszej części artykułu.

Polska jest dziwnym krajem. W naszym społeczeństwie panują dziwne zasady, dziwne prawa i dziwne obowiązki. Jest jednak jedna, ciekawa rzecz. A mianowicie system określania wartości domów. Jeśli dzisiaj kupicie starą ruderę za 100 000 złotych, dołożycie do remontu 100 000 złotych, to ten dom będzie warty 300 000 złotych. Skąd te 100 000 nadwyżki? Z Polskich przepisów! Otóż nasze przepisy wyraźnie mówią, iż dom rzeczoznawca wycenia na podstawie wyglądu. Jeśli rudera za 100 tyś zostanie przemieniona w hangar za kolejne 100 tysi, to wygląd końcowy wyniesie 300 tyś. Czy to takie trudne? Nie.

Chodzi o efekt wizualny. To jedyny w Polsce przepis, który naprawdę daje nam zarobić. Deweloperzy na każdym domu zarabiają minimum 50 000 złotych, a mają ich w ofercie minimum 10-20 rocznie. Czy to dobry biznes? Zastanów się sam …

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *