Prezent dla niego - kurs strzelecki
Rożności

Prezent dla niego – kurs strzelecki

Kursy oferowane przez firmę Asy Strzelectwa to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się obsługi pistoletu, karabinu lub strzelby. Prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem i ogromną pasją, co gwarantuje wysoki poziom zajęć, a jednocześnie świetną zabawę.

Kurs strzelecki sprawdzi się zarówno w przypadku początkujących, jak i zaawansowanych, którzy chcieliby poprawić technikę strzelania, dokonać analizy błędów lub skorzystać z fachowej wiedzy instruktorów.

Oferowane kursy obejmują naukę strzelania z karabinu lub pistoletu. Trwają około trzech godzin, a w ich zakres wchodzi poznanie zasad bezpieczeństwa, technik przyjmowania postaw strzeleckich, składania i rozkładania pistoletu, rewolweru lub karabinu oraz nauka celnego strzelania. Firma Asy Strzelectwa posiada szeroki asortyment – podczas treningu strzelania z pistoletu możliwe jest więc korzystanie z broni takiej jak Glock 17, Glock 19, Sig Sauer P226, Walther P99, CZ75, Jericho 941, Taurus lub Smith&Wesson. Pasjonaci karabinów będą mieli za to okazję obsługiwać AK47, Beryl, M16 czy Dragunow.

Kurs strzelecki zachwyci miłośników broni, a w przypadku nowicjuszy może stanowić doskonałą zachętę do zapisania się na kolejne zajęcia czy dalsze rozwijanie swoich umiejętności. Nauka strzelania może okazać się również oryginalnym i bardzo udanym pomysłem na prezent dla mężczyzny – nawet ci, którzy nie są stałymi bywalcami strzelnicy, na pewno będą zachwyceni możliwością obsługiwania broni palnej.

Asy Strzelectwa oferują również treningi na świeżym powietrzu. Odbywają się one w jednej z nielicznych strzelnic w Warszawie z możliwością strzelania do rzutków. Taki trening to świetna okazja na dobrą zabawę, ale także możliwość przygotowania się pod zrobienia patentu strzeleckiego.

One Comment

  • GoToShoot

    Bardzo dobre kursy strzelania zarówno dla amatorów jak i strzelców zaawansowanych są organizowane na strzelnicy Pasternik. Jest to strzelnica znajdująca się nieopodal poligonu w Krakowie. Kursy są prowadzone w profesjonalny sposób przez doświadczonych trenerów. Do wyboru jest szeroki asortyment broni zarówno, krótkiej jak i długiej. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i cenniku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *