Wakacje - Bałtyk czy ciepłe kraje
Rożności

Wakacje – Bałtyk czy ciepłe kraje

Lipiec i sierpień to czas kiedy większość Polaków wybiera się na wymarzony, wyczekiwany przez cały rok urlop. Wielu z nich staje przed dylematem czy wybrać się nad polskie morze, czy może udać się na wycieczkę do ciepłych krajów, a może jakaś egzotyczna podróż.

Last minute czy first minute

Obecnie ceny nie są już przeszkodą, wyjazdy zagraniczne bardzo często mają porównywalną cenę do wyjazdów krajowych, a korzystając z ofert last minute lub first minute, może znaleźć niejednokrotnie ofertę dużo ciekawszą aniżeli wczasy w rodzinnym kraju.

Wyjazdy zagraniczne mają tą ogromną przewagę, że tam prawie zawsze mamy gwarancję świetnej pogody w przeciwieństwie do tego, co może nas spotkać nad polskim morzem, mamy też możliwość spróbowania specjałów kuchni innych krajów.

Pomijając niepewną pogodę i cenę wypoczynku nad polskim morzem, w żadnym innym kraju nie będziemy mieli okazji skosztowania świeżo smażonej ryby – flądry, bądź halibuta podanej wraz z surówką oraz zimnym piwem, najczęściej podawanym w plastikowym kuflu.

Decyzja czy chcemy mieć pewną słoneczną pogodę czy może jednak wolimy spróbować smakołyków polskiej kuchni pozostaje w każdym z nas.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *