Wpadka i co dalej
Rożności

Wpadka i co dalej

Czasami ma się po prostu pecha. A czasami robi się zupełnie świadomie głupie rzeczy, które mogę pociągnąć za sobą konsekwencje na całe życie. O czym mowa? Oczywiście o niechcianej ciąży.

Największa część niechcianych ciąż to te, kiedy nie zadziałała antykoncepcja. Należy przecież pamiętać, że wszystkie środku mogą okazać się zawodne. Chociaż najczęściej zawodzą prezerwatywy. Można je źle założyć, nie mówiąc o tym, że mogą pęknąć. Chociaż antykoncepcja hormonalna tez może dostarczyć dużo wrażeń, na przykład, gdy zapomnimy o tabletce.

Dużo mniejszą grupę stanowią ciąże ze stosunków bez zabezpieczenia. Naprawdę nie wiem, co trzeba mieć w głowie, aby na taki stosunek się zdecydować. Ale cóż, dziewczyny zazwyczaj robią to pod wpływem impulsu, emocji, alkoholu i narkotyków. Potem zostają z problemem, potem tłumacza, że cos je wkurzyło i zdecydowały się na taki krok.

Na szczęście ciąża to nie koniec świata. Na temat aborcji dość dużo się mówi, ale ja uważam, że każdy powinien móc sam taką decyzje podjąć. Niestety w Polsce nie można zrobić tego legalnie, ale wystarczy wyjechać na zachód, czy południe, gdzie za stosunkowo nie duże pieniądze sami możemy podjąć te trudną decyzję.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.