Rożności

Zgrabne nogi to atrybut prawdziwej kobiety

Co o kobiecie świadczą jej zgrabne nogi? Czy to faktycznie atrybut prawdziwej kobiety? Czy zatem kobiety o genetycznie niezgrabnych nogach mogą się poczuć urażone? Absolutnie nie. Zgrabne nogi to pojęcie względne i tak samo jak niektórym kobietom do twarzy jest z pulchną twarzą, tak samo niektórych atutem będą niezgrabne nogi.

Kobiece nogi dzień w dzień wywołują falę licznych dyskusji. Zazwyczaj są to dyskusje na forum. Wiecie co jest najzabawniejsze w tych dyskusjach? Że żadna kobieta nie potwierdzi, że jej nogi są zgrabne. Tak właściwie to wszystkie kobiety szukają u siebie wad, a nie zalet. Dzięki temu powstają takie artykuły jak ten, aby przekonać jednak płeć piękną, że można być bardzo atrakcyjnym pomimo jakiś wad.

Atrybutem prawdziwej kobiety niekoniecznie muszą być nogi, ale jej charakter. Musicie pamiętać, że wybierając kobietę na żonę wybieracie jedną spośród setek lub nawet tysięcy. Jeśli kierujecie się urodą to źle – one po latach przeminie, a charakter zostaje. To, że kobieta ma zgrabne nogi liczy się tylko przez pewien okres czasu, a później nie ma to już żadnego znaczenia, bo starość dopada każdego i te nogi też pewnie czas dopadnie.

Kierując się teorią stada warto spostrzec, że mężczyźni nie zawsze wybierają na partnerki kobiety piękne. Często tak naprawdę związek to jeszcze nie zobowiązanie, bo mężczyzna potrzebuje czasu aby poznać kobietę i na podstawie jej zmieniającego się charakteru wybrać, czy się z nią ożeni, czy musi szukać dalej. Gdzie tutaj rozmyślania na temat zgrabnych nóg? Mit.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *