Adidas X - wszystko co musisz wiedzieć
Sport

Adidas X – wszystko co musisz wiedzieć

Kochasz piłkę nożną? Regularnie grasz na boisku ze znajomymi lub swoją drużyną? Profesjonalne wyposażenie piłkarskie to podstawa. Bez odpowiednich butów, stroju i ochraniaczy nie osiągniesz sukcesu. Poznaj serię Adidas X stworzoną z myślą o każdym zawodniku piłki nożnej. Profesjonalizm w najmniejszym calu, który pozwoli Ci osiągnąć wszystkie piłkarskie cele.
Przekonaj się!

Adidas – firma z historią

Adidas istnieje od 1924 roku. Został początkowo założony przez braci Adiego i Rudolfa Dasslerów, stąd nazwa od początku imienia i nazwiska – Adi – Das. Co ciekawe, bracia założyciele pokłócili sie ze sobą i już w 1949 roku, Rydolf założył własną markę sportową – Puma, która obecnie jest jednym z największych rywali Adidasa.

Obecnie Adidas jest wielką międzynarodową korporacją założoną i mającą siedzibę w Herzogenaurach w Niemczech. Adidas projektuje i produkuje buty, odzież i akcesoria sportowe. Jest największym producentem odzieży sportowej w Europie i drugim co do wielkości na świecie.

Charakterystyczne trzy paski i same małe litery

Logo Adidas to bardzo charakterystyczne trzy paski, które są od dawna z powodzeniem używane w projektach odzieży i obuwia firmy. Jest to jeden z najlepszych znaków marketingowych , jakie kiedykolwiek widziano w historii biznesu.

Marka trzech pasków została kupiona przez Adidasa w 1952 roku od fińskiej firmy sportowej Karhu Sports. Trzy paski odniosły tak duży sukces, że Adi Dassler – założyciel opisał Adidasa jako „firmę z trzema paskami”.Co więcej, nazwa ta obecnie jest pisana wyłącznie samymi małymi literami, a wszystkie one są stylizowane żeby wyglądały na małe litery “a”.

Adidas i piłka nożna

Jednym z głównych celów Adidasa zawsze były zestawy piłkarskie i związany z piłką nożną sprzęt. Obecnie Adidas jest najważniejszą firmą, która produkuje światowe zestawy strojów piłkarskich dla drużyn międzynarodowych i klubów piłkarskich. Jedną z serii przeznaczonych do profesjonalnego trenowania piłki nożnej jest Adidas X. W serii znajduje się cała gama profesjonalnego obuwia do gry w piłkę nożną na różnych szczeblach.

Adidas X – seria

Buty piłkarskie z serii Adidas X należą do tych produktów, które można opisać słowami sukces, profesjonalizm i doskonałość. I nie, nie są to zbyt mocne słowa. To profesjonalne buty piłkarskie do profesjonalnego trenowania piłki nożnej. Wielu doświadczonych piłkarzy chwali je sobie za szereg cech użytkowych. Co do wyglądu, to są bardzo estetyczne i charakteryzują się bogactwem linii. Nie mają sobie nic do zarzucenia!

Buty z serii Adidas X są zróżnicowane cenowo. Oczywiście im większy stopień profesjonalizmu, tym wybrany model będzie droższy. Jednak seria X posiada wiele korzyści, które przedkładają się na cenę. Buty z tej serii docenią zwłaszcza osoby o szerokiej stopie, ponieważ buty zostały zaprojektowane w taki sposób, by podczas gry mocno trzymały stopę, jednocześnie dając dużo komfortu we wnętrzu buta.

Jeśli chciałbyś zacząć trenować piłkę nożną i nie wiesz jakie buty wybrać lub jesteś już doświadczonym zawodnikiem i dokładnie znasz swoje potrzeby, koniecznie sprawdź buty Adidas X, na stronie: futbolsport.pl. Profesjonalne buty piłkarskie znajdziesz tylko w profesjonalnym sklepie piłkarskim. Sprawdź sam!

Materiał partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści materiału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.