Idealna sylwetka na lato
Sport

Idealna sylwetka na wakacje

Jest już taka pora roku, że nie tylko panie powinny zacząć myśleć nad zgrabnym ciałem. Sylwetka na wakacje to jedna z tych myśli, która w okresie wiosennym spędza nam sen z oczu. Nikt przecież nie chce pokazać się na plaży z „dużym” brzuszkiem, dużymi udami i przede wszystkim z brakiem kondycji. Z pomocą przychodzi nam siłownia, basen i zwykłe codzienny jogging po parku w pobliży naszego miejsca zamieszkania.

Codzienny jogging

Nie musimy wydawać dużych pieniędzy aby utrzymać naszą sylwetkę i kondycję w dobrej formie. Wystarczy codzienna poranna przebieżka po parku w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Nie potrzebujemy do tego także specjalnego sprzętu – wszystko czego potrzebujemy to wygodne buty i dresy. Codzienne jogging, nie dość że pomoże nam spalić zbędne kilogramy, to także poprawi kondycję i nie będziemy mieli problemów na wakacyjnych spacerach

A może jednak siłownia?

Jeśli oprócz spalenia kilku zbędnych kilogramów, chcemy aby nasza sylwetka była wymodelowana musimy wybrać się na siłownię. Wizyta 3 razy w tygodniu na urządzeniach siłowych pozwoli nam wymodelować sylwetkę i na pewno pozwoli zwrócić uwagę kobiet. Będą na siłowni nie można zapomnieć o tym, że oprócz ćwiczeń mięśni powinniśmy zrobić sobie także trening cardio, a więc pobiegać na bieżni oraz przejechać kilka km na rowerków. Oprócz spalenia zbędnych kilogramów poprawimy naszą kondycję.

Basen

Na basenie nie osiągniemy takich efektów jak na siłowni, ale systematyczne pływanie, oprócz relaksu pozwoli nam na zrzucenie waga ciała. Warto zaraz po pływaniu udać się na odpoczynek do sauny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *