Jak wybrać odpowiedni sklep golfowy na zakupy sprżetu golfowego
Sport

Jak wybrać odpowiedni sklep golfowy na zakupy sprzetu golfowego

Zakupy sprzętu golfowego to czasami trudny wybór. Co zrobić aby nie stracić a co zrobić aby kupić tanio sprzęt do golfa. Poniżej odpowiedź na te i kilka innych pytań.

Jak kupować sprzęt golfowych w sklepach golfowych w Polsce. W pierwszej kolejności zapytaj czy sklep golfowy jest dystrybutorem jakiejś marki golfowej. W takim przypadku sprzedawca ma największą marżę i będzie Ci wpychał na siłę kije golfowe tej konkretnej marki. Unikaj takich sklepów golfowych jak ognia. Sprzedawca w sklepie golfowym powinien Ci zaoferować co najmniej po jednym modelu z dwóch trzech różnych marek golfowych np. Titleist  i PING. Jak oferuje tylko jedną markę golfową pytaj: „a dlaczego nie ta a dlaczego nie inna?”. Zadawaj jak najwięcej pytań. Po drugie kup najdroższy sprzęt golfowy na jaki Cię akurat stać. To inwestycja na lata  i nie oszczędzaj 300 czy 50 złotych tylko po to aby kupić sprzęt nie dostosowany do Ciebie. Zresztą  cena kijów na zamówienie dostosowanych do Ciebie zazwyczaj jest dokładnie taka sama jak kije prosto z półki. Czasami trzeba dopłacić 8-10 euro do shaftów które będą idealnie dopasowane do Twoich warunków fizycznych . Aha i nie słuchaj trenera który Ci powie że kije dostosowujemy do wzrostu bo to kompletny idiotyzm jest. Trener niech zajmie się trenowanie a nie handlowaniem kijami. Jak już wybierzesz kije warto wysłać pytanie o cenę do kilku na raz. Znajdź sklep który oferuje Gwarancję Najniższej Ceny i poproś o wycenę swojego zestawu kijów golfowych.

Jak widzisz są różne sklepy golfowe  na naszym rynku. Cześć powstaje i zaraz się zamyka ( unikaj sklepów które są na rynku od kilku lat wybierz te co są co najmniej kilkanaście) Ale te „młode” sklepy golfowe zamykają się czasami z hukiem i znikają z pieniędzmi klientów oraz sprzętem od dostawców. Poszukaj w necie a znajdziesz co najmniej kilka.  Dlatego pytaj ile dany sklep jest na rynku. To nic zdrożnego a może Cię uchronić przed stratą sporej kwoty. Dlatego nie wybieraj sklepu bo ktoś Ci polecił ten czy inny. Wybieraj zawsze sprzęt i najlepszą cenie na dany sprzęt ( nie najtańszy sprzęt golfowy a najlepszy w najlepszej cenie).

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.