Niezbędne akcesoria do roweru
Sport

Niezbędne akcesoria do roweru

Jazda rowerem to wspaniała sprawa. Jeździć możemy sportowo lub aby dotrzeć w wybrane przez nas miejsce bez użycia samochodu. Rower pozwala na omijanie korków oraz daje możliwość do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Sam rower to jednak nie wszystko. Potrzebne są również niezbędne akcesoria do roweru.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę przy zakupie roweru stacjonarnego

Pompka rowerowa

Pompka rowerowa jest niezbędna. Najlepiej jest posiadać dwie. Większą i bardzo wydajną (najlepiej nożną) oraz małą i lekką, którą zabierzemy w trasę. W pierwszym przypadku dobry sprzęt będzie na pewno marki Goodyear, Michelin lub Vorel. Małe pompki są produkowane przez firmy Vogel, SKS lub GIYO.

Klucze imbusowe

Zestaw imbusów również przyda nam się w trasie lub w garażu. Większość śrubek w rowerze jest właśnie w tym standardzie, więc czy to będzie kwestia regulacji siodełka, czy przykręcenia bidonu, zrobimy to właśnie imbusami. Imbusy dobrze by było, aby były wysokiej jakości. Do najlepszych zaliczamy klucze takich firm jak Magnusson, Yato lub Stanley. Dzięki nim odkręcimy wszelkie śrubki, bez ryzyka uszkodzenia ich główki.

Przeczytaj również: V- brake – niezwodne hamulce rowerowe

Niezbędne akcesoria do roweru
Niezbędne akcesoria do roweru

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.