Ruszamy na murawę!
Sport,  Zakupy

Ruszamy na murawę!

Artykuł sponsorowany

Mistrzostwa świata, które będą rozegrane od 12 czerwca do 13 lipca 2014 roku, są świetną okazją do wybrania świetnego stroju do rozegrania własnych mistrzostw świata na pobliskim boisku. 7 marca FIFA ogłosiła że tegoroczne Mistrzostwa odbędą się w Ameryce Południowej – wybór padł na Brazylię, która będzie organizatorem po raz drugi.

Zatem w lekko brazylijskim klimacie postanowiliśmy sprawdzić co w swojej ofercie proponuje znana polska hurtownia odzieży – Sarafis:

Niezbędnik 1 – piłka

Przeglądając ofertę piłek wybraliśmy dwie, które charakteryzują się najciekawszym designem i wykonaniem.
Piłka Adidas F50 X-LTE jest stworzona do wspaniałych lotów i zapewnia maksymalną stabilność kształtu. Widać na pierwszy rzut oka precyzyjne szycia i specjalnie dobrane materiały syntetyczne PCV. Idealna na miękkie trawiaste boiska.
Drugi faworyt to Piłka Nike ROLINHO MENOR przeznaczona już do gry na hali. Została wykonana z syntetycznych materiałów najwyższej jakości, idealna do gry na twardym podłożu. Piłka ma tak zwany niski kozioł, który zapewnia nad nią lepszą kontrolę.

foto-1

Niezbędnik 2 – obuwie

Gdy mamy już piłkę, szukamy odpowiedniego obuwia – do gry na halę wybraliśmy Halówki Nike LUNARGATO II. Wykonane zostały oczywiście z materiałów najwyższej jakości, a wnętrze wyłożono specjalnym materiałem tekstylnym do podniesienia komfortu gry. Idealnie dopasowują się do kształtu stopy, aby zapewnić jak największą kontrolę uderzeń.
Drugie obuwie, również idealne do gry na hali zostało wyposażone w podeszwę zapewniającą giętkość i trwałość. Podobnie jak buty z Nike posiada wnętrze wyłożone materiałem i zostało wykonane z materiałów najlepszej jakości. O jakim obuwiu mowa? Buty Erke M.FOOTBALL SHOES w pięknym, niebiesko-czarnym kolorze z żółtymi i czerwonymi akcentami.

foto-2

Niezbędnik 3

Niezbędnik wyłącznie dla bramkarzy – ale bez nich nie byłoby przecież meczu! Naszym strzałem są rękawice bramkarskie Adidas PRED COMP, wykonane z najbardziej wytrzymałych materiałów, które przetrzymają każde uderzenie. Wnętrze wykonane z gąbki pomaga w lepszej kontroli piłki. Zapinane na rzep.
Drugim golem są Rękawice Nike GK GRIP 3 – która jest uważana za jedną z najlepszych par rękawic na rynku. Idealnie sprawdza się podczas każdej pogody, a opatentowany krój „Grip3” zapewnia jeszcze lepszy chwyt piłki. Rękawiczki posiadają świetną cyrkulację powietrza.

foto-3

Życzymy wam wielu godzin emocji kibicując najlepszym drużynom! Gdy sami zdecydujecie się ruszyć na murawę – sprawdźcie pełną ofertę na sarafis.pl, na pewno znajdziecie coś co podniesie wasze sportowe emocje!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.