Skoki spadochronowe – niecodzienny pomysł ma imprezę w męskim gronie
Lifestyle,  Sport

Skoki spadochronowe – niecodzienny pomysł ma imprezę w męskim gronie

Lubisz, gdy w twojej krwi buzuje adrenalina? Jeżeli szukasz pomysłu na udaną męską imprezę, wtedy postaw na skoki spadochronowe! Teraz skakać można bez specjalnego przygotowania w tandemie, a dla tych, którzy chcieliby zacząć skakać samodzielnie, najlepszym wyborem są szkolenia AFF.

Skoki spadochronowe to niezapomniane emocje – wiatr we włosach, oglądanie Ziemi z perspektywy ptaków, swobodne spadanie, którego nie można porównać z żadnym innym odczuciem. To powoduje, że skoki spadochronowe cieszą się także dużym powodzeniem, a przy tym wcale nie są takie drogie!

Skoki w tandemie

Dla tych, którzy nie chcą przeznaczać zbyt dużej sumy na spełnienie swoich marzeń, najlepsze będą skoki w tandemie. Polegają one na spięciu instruktora i uczestnika skoku specjalną uprzężą, dlatego do skoku nie trzeba się specjalnie przygotowywać, nie trzeba mieć zaświadczeń lekarskich czy też specjalnej kondycji. W wyznaczonym dniu trzeba tylko stawić się na lotnisku, odbyć krótkie przeszkolenie, założyć wyposażenie i wejść do samolotu, który wzlatuje na wysokość 3000-4000 metrów. Potem wystarczy tylko mały krok w przestworza.

Artykuł sponsorowany

Skoki tandemowe to zasadniczo wydatek około 500-900 złotych zależnie od firmy, która je organizuje. W firmie Skydive.pl, która prowadzi skoki tandemowe i szkolenia AFF w Kruszynie koło Włocławka, Przasnyszu oraz Kamieniu Śląskim, można dodatkowo uzyskać rabaty dla większych grup – gdy zbiorą się 2 osoby, zapłaci się mniej o 100 złotych, 3 osoby, można oszczędzić 210 złotych, gdy 4 – aż 4000 złotych. To świetna propozycja na męską imprezę czy wieczór kawalerski!

Szkolenia AFF

Tym, którym spodobały się skoki spadochronowe w tandemie, do gustu mogą przypaść też szkolenia AFF. Dzięki nim można nauczyć się skakać samodzielnie. AFF, czyli Accelerated FreeFall, to przyspieszona nauka swobodnego spadania. Nauka składa się z części teoretycznej i praktycznej – samodzielnych skoków pod okiem instruktorów. Po zakończeniu szkolenia wprawdzie nie można skakać jeszcze całkowicie samodzielnie (to możliwe dopiero po uzyskaniu specjalnego Świadectwa Kwalifikacyjnego), ale to najlepszy wstęp dla tych, który chcieliby zacząć swoją karierę w spadochroniarstwie. Za szkolenia AFF trzeba zapłacić około 4000-5000 złotych – w cenie zawartych jest zwykle 7 skoków spadochronowych.

Skoki tandemowe i szkolenia AFF są doskonałym pomysłem na każdą męską imprezę. Wystarczy tylko poszukać ofert w internecie, aby już teraz zamówić je dla siebie i znajomych. Skok tandemowy może być też świetnym pomysłem na prezent, na przykład na wieczór kawalerski czy urodziny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *