Adidas Superstar
Sport

Z humorem: Ricardo Mayorga

Ricardo Mayorga to bokser z Nikaraguy. Zasłynął nie tylko kapitalnymi wojnami z Mosleyem, Vargasem i Cotto, lecz również „trash talkingiem” czyli śmieciowym gadaniem przed walkami. Na konferencjach prasowych z udziałem Mayorgi nigdy nie można było się nudzić. Dzisiaj nieco z humorem, dlatego przedstawiamy najlepsze wypowiedzi boksera z Nikaraguy.

– Gdybym nie był bokserem, to byłbym gangsterem. W moim kraju kobiety rodzą mężczyzn.

Do Oscara De La Hoyi: „Jak już Cię pobiję, to będę pił ciepłe mleczko z piersi Twojej żony”.

Do Vargasa: „Panie i Panowie, oto Fernando Vargas, grubas bez grama honoru. Mieliśmy walczyć w limicie 154 funty, ale ten grubas nie zrzuci już tyle. Zawalczymy w 162 funtach. Gdy go zabiję, złożę podanie by zostać prawnym opiekunem jego dzieci”.

Do Veronona Forresta: „Nawet pies Forresta nie rozpozna go, gdy wróci do domu”.

– Myślę, że miałbym lepszą kondycję, gdybym nie pił i nie palił 7 paczek papierosów dziennie.

Do Mosleya: ” Kupiłem ostatnio 120 kilową świnię. Nazwałem ją Shane Mosley. Wiecie dlaczego? Bo Tylko Mosley i ta ci*a Mayweather potrafią bić kobiety. Shane, jesteś świnią. Kiedy Cię zabiję, zjem Twoje tłuste żeberka z ogromnym smakiem”.

Do Cotto: „Zobacz na swoje dłonie. Są malutkie. Podobno średnica dłoni świadczy o średnicy penisa. Widziałem Twoją żonę, jest sporych rozmiarów. Nie zadowalasz jej! Widzisz moje dłonie? Powiedz swojej żonie, że mogę ją obrócić jak prawdziwy mężczyzna!”

Do Mosleya: „Klepnąłem Twoją żonę w tyłek, bo sam mnie o to poprosiłeś. Poprosiłeś o to, bo nie sprzedajesz biletów. Jesteś frajerem, bo dajesz się klepać swojej żonie tylko po to, aby sprzedawać bilety. Mojej żony nikt nie klepnie, bo jeśli do tego dojdzie, to zaje*ię tego kogoś maczetą. Widzisz moje blizny? Jestem z maczetą na „Ty”!”.

Do Forresta: „Zarobiłeś w ringu 12 milionów dolarów, a za 3 dni walczysz ze mną za 300 tysięcy. Nie masz kasy. I mieć nie będziesz, bo narobiłeś 6 dzieci i na alimenty wydajesz 20 000 dolarów miesięcznie. Chcesz dorobić? Jeśli tak, to możesz codziennie czyścić mój kibel po s*aniu. Często mam biegunkę, więc dobrze zarobisz!”

Ricardo Mayorga to postać warta uwagi. Na pewno jeszcze o nim napiszemy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *