Sprzątanie przed walentynkami – prezent dla ukochanej
Lifestyle

Sprzątanie przed walentynkami – prezent dla ukochanej

Walentynki obchodzimy co roku i stanowi to odwieczny problem w wyborze odpowiedniego prezent dla swojej ukochanej. Galerie handlowe mamią nas różnymi przecenami a my w natłoku zajęć i obowiązków dokonujemy zakupów na ostatnią chwilę – nie zawsze trafnych.

W tym roku poświęć chociaż część swojego czasu wolnego i zastanów się co kupić.

Korzystając z portali społecznościowych i Internetu do najczęściej kupowanych prezentów dla Pań są:

  1. Biżuteria – kobiety uwielbiają błyskotki. Pierścionki, łańcuszki, bransoletki czy zegarki to uniwersalny prezent na każdą okazję – właśnie czy nie warto zostawić sobie asa w rękawie i zostawić ten pomysł na urodziny bądź święta. Decyzja należy do Was Panowie.
  2. Perfumy – gdy Twoja ukochana ma ulubiony zapach i markę nie ma problemu z ich zakupem, inaczej sprawa się ma gdy musisz wybrać go sam – to co Tobie się podoba nie koniecznie może spodobać się kobiecie. Uważajcie może to wywołać niepotrzebną awanturę.
  3. Bielizna, książki, kwiaty – to dość asekuracyjne wyjście z opresji czasu i budżetu. 
  4. Czekoladki – klasyczny pomysł wyrażania swoich uczuć poprzez czekoladki to niemalże standard w propozycjach prezentów na dzień Świętego Walentego, Niemniej jednak coraz większym zainteresowaniem cieszą się życzenia, wygrawerowane na czekoladkach. Wymyślamy życzenia, przesyłamy je za pomocą formularza i firma wysyła przygotowane czekoladki w wybranym dniu do właścicielki.   

Wyjdźmy z tej strefy komfortu i zróbmy coś od siebie. Nie musi on dużo kosztować. Najważniejsze jest to by włożyć w to całe swoje serce, zrobić coś czego ukochana osoba nie spodziewa się. 

Sprzątanie mieszkania – prezent dla ukochanej na walentynki

W życiu zdarzają się różne sytuacje, nie do końca od nas zależne. Zamiast prezentu – posprzątaj mieszkanie. Może wydawać się to dziwne, lecz prawdą jest, że to kobiety zazwyczaj mają na głowie pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie i wiele innych czynności domowych. Zrób to wszystko za nią. 

Przed walentynkami wyślij swoja ukochaną do przyjaciółki – nic tak nie uszczęśliwia kobiety, jak wspólne plotkowanie przy kawie w gronie znajomych. W tym samym czasie zrób zaległe pranie, umyj naczynia, zetrzyj kurze, odkurz całe mieszkanie, poukładaj zabawki dziecka a gdy uporasz się z czynnościami domowymi ugotuj kolację. Nie musi być to danie na miarę gwiazdki Michelin lecz danie, które potrafisz zrobić sam. Uprzedź swoją partnerkę, że masz dla niej niespodziankę. Poproś ją o informację gdy będzie już przed domem. Wyjdź jej naprzeciw i zawiąż oczy opaską i wprowadź ją do domu. Pokaż efekt swojej pracy zaproponuj wspólna kolację. 

Zamiast pójścia do kina obejrzyjcie wspólnie film przy lampce wina i wspólnych rozmowach. Kobiety są uczuciowe, przykładają bardzo dużą uwagę do szczegółów a sprzątanie przed walentynkami nie tylko jest innowacyjnym pomysłem na okazanie swojej wdzięczności, miłości do niej, jak i wykonywanej przez nią pracy. Wystarczy tak nie wiele by uszczęśliwić kobietę. Jeśli jednak mężczyzna nie lubi sprzątać to zawsze może zamówić specjalistów od sprzątania a sam zająć się kolacją oszczędzając swój czas.

Prezent na walentynki nie musi kosztować krocie, wystarczy trochę Twojej inwencji twórczej, zaangażowania i chęci. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *