TOP 5 pomysłów na śmieszny prezent dla chłopaka
Lifestyle

TOP 5 pomysłów na śmieszny prezent dla chłopaka

Z wyborem prezentu dla chłopaka zawsze jest problem. Na rynku dostępnych jest tyle produktów, że ciężko zdecydować, czy akurat ten nada się na prezent dla niego. Zamiast jednak poddawać się wybierać najbardziej typowy i funkcjonalny upominek, jakim są skarpetki i majtki, warto pomyśleć o czymś nietypowym. Śmieszne prezenty zawsze wywołują pozytywne emocje, zwłaszcza w męskim gronie. Warto więc poszperać w sklepach internatowych, aby znaleźć coś, co go zarówno zaskoczy i rozbawi. Jeśli nie masz pomysłu, co to może być – zerknij na nasze śmieszne pomysły na prezent.

Hologram do toalety – śmieszny prezent dla chłopaka

Wieczorne wyjścia do toalety nie są niczym przyjemnym. Bo co może być miłego w tym, że trzeba wstać z nagrzanego łóżka i iść zrobić siku. Na szczęście mądre głowy wpadły na pomysł, jak umilić korzystanie z toalety i wynalazły hologram do toalety. Ten śmieszny gadżet montowany jest do deski do wewnętrznej strony. Po podniesieniu deski, oczom ukazuje się ustawiony wcześniej hologram, który zabawnie oświetla wnętrze muszli. Do wyboru jest kilka motywów: tarcza strzelnicza, emotka z różą, rybka Nemo czy emotka pou. To idealny prezent dla niego na urodziny, dzięki któremu twój chłopak zawsze będzie w dobrym humorze.

Hologram do toalety

Pomysł na prezent dla chłopaka chodzącego na siłownię

Twój chłopak jest stałym bywalcem siłowni i klubów fitness? Jeśli jego ulubioną aktywnością jest podnoszenie ciężarów to na pewno spodoba mu się śmieszny prezent związany z jego hobby. Mogłabyś mu oczywiście kupić kubek pakera, ale czy to byłby oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny? No właśnie… nawet nie wiadomo czy chciałoby mu się korzystać z małego kubeczka. Ale Kufel Pakera to już gadżet jego rozmiarów! Co ciekawe i najważniejsze – zamiast normalnego ucha ma… umięśnione ramię! To pewnie tak jak twój chłopak, więc jesteśmy pewne, że się polubią. Ale to nie jedyny pomysł na prezent dla chłopaka fana siłowni. Jest jeszcze Budzik Pakera, który jest bardzo sprytnym urządzeniem. Budzik nie przestanie dzwonić dopóki facet nie zrobić 30 powtórzeń na bicka. To się nazywa motywacja! Przyznajcie same, że to bardzo pomysłowy prezent dla faceta.

Pomysł na prezent dla chłopaka chodzącego na siłownię

Z serii nietypowe prezenty urodzinowe: Papier toaletowy Dolar

Kto powiedział, że papier toaletowy musi być szary albo biały i nudny? Może być banknotem i to dolarem! Tak, tak, ktoś wpadł na pomysł, aby stworzyć papier toaletowy w dolary. Podaruj więc swojemu chłopakowi na urodziny szczyt luksusu, jakim jest podcieranie się pieniędzmi. Będzie zaskoczony i zachwycony.

Papier toaletowy Dolar

Plakat Zdrapka 100 piw do wypicia

Plakat Zdrapka 100 piw do wypicia to idealny prezent dla chłopaka, który jest smakoszem tego chmielowego napoju. Na plakacie pod zdrapkami ukryto 100 nazw piw, które każdy szanujący się piwosz powinien skosztować przed śmiercią. Twój chłopak powinien zdrapywać kwadraciki z nazwami piw, które już zna. Zobaczysz sama, jak taki prezent na urodziny zmobilizuje go do działania i chęci zdrapania wszystkich okienek na plakacie.

Plakat Zdrapka 100 piw do wypicia

Zabawna podstawka pod jajko to fajny prezent dla chłopaka

Śniadanie wcale nie musi składać się ze zwyczajnej kanapki z jajkiem. Może mu towarzyszyć super jajko na twardo przebrane w kostium super bohatera. Jajko może w jednej minucie zamienić się w Batmana, Supermana, Spidermana albo nawet wulkan dzięki zabawnej podstawce pod jajko. To jeden z takich prezentów na urodziny, z którymi on nie będzie chciał się rozstać.

Zabawna podstawka pod jajko to fajny prezent dla chłopaka

Śmieszne prezenty dla chłopaka na urodziny opisane w artykule możecie znaleźć w Toys4Boys.

Materiał partnera.

One Comment

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *