W jaki sposób zamyka się kartę kredytową Citi?
Lifestyle

W jaki sposób zamyka się kartę kredytową Citi?

Karty kredytowe stanowią pewną pokusę do tego, aby żyć ponad stan. Każdy klient banku Citi powinien wiedzieć, jak zamknąć kartę kredytową Citi.

Metoda numer 1 – tradycyjnie

Tradycyjna metoda, czyli odwiedzenie najbliższej placówki jest obecnie odradzana ze względu na utrzymujący się stan epidemii.

Metoda numer 2 – przez internet

Zdecydowanie bezpieczniejszą metodą jest załatwienie tego przez internet. Wystarczy zalogować się na swoje konto w Citi Bank Online, tam wejść w zakładkę Dyspozycje, dalej Karty kredytowe, na koniec wybranie opcji „Zamknięcie karty”. Po złożeniu dyspozycji należy ją wysłać!

Sprawdź: Jak zamknąć konto Twisto!

Metoda numer 3 – telefonicznie

Trzecią możliwością jest rozmowa telefoniczna z konsultantem, ta metoda wymaga jednak nieco więcej czasu niż internetowa dyspozycja. Ostatnią i zdecydowanie najrzadziej stosowaną metodą jest wysłanie dyspozycji zamknięcia karty Citi tradycyjnym listem. Jest to metoda powolna i pracochłonna, wymaga bowiem odręcznego napisania dyspozycji, a następnie wysłanie jej pocztą.

Niezależnie od wybranego sposobu likwidacji karty, warto zawsze poprosić o potwierdzenie naszej operacji. Unikniemy dzięki temu niespodzianek.

W jaki sposób zamyka się kartę kredytową Citi?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *