Wymarzony prezent dla dziewczyny, moje typy
Lifestyle

Wymarzony prezent dla dziewczyny, moje typy

Nie rozumiem facetów, którzy mają problem z dobraniem odpowiedniego i fajnego prezentu dla swojej dziewczyny. Co w tym właściwie trudnego? Do tej pory, będąc w kilku stałych związkach wydawało mi się, że znając moją partnerkę, wiedząc co ją interesuje, jakie ma hobby i jakiej muzyki słucha, mam dosyć spory wachlarz możliwości. Rozmawiając z kumplami zauważyłem, że jednak nie dla wszystkich jest to oczywiste. Niektórzy moi znajomi nie mają zielonego pojęcia, co mogłoby sprawić przyjemność ich dziewczynie. Ten tekst po części dedykuje im, ale również wszystkim facetom w różnym wieku, dla których wybranie prezentu dla swojej drugiej połówki to węzeł gordyjski.

Co na prezent dla dziewczyny?

To jest jedyne pytanie jakie musimy sobie zadać. Ale jak znaleźć na nie odpowiedź? Poprosić swój mózg o dodatkowy zestaw pytań pomocniczy! Ja zawsze to robię i do tej pory chyba zawsze mi się udawało wstrzelić w jej oczekiwania. Jeżeli naprawdę nie wiem od czego zacząć, pytam siebie np. – jaka muzyka jej ostatnio wpadła w ucho? Po jej odpowiedzi wiem, że np. ostatni album Red Hot Chilli Peppers będzie na pewno trafionym pomysłem. Według mnie film na blu-rayu lub płyta muzyczna to zawsze trafiony prezent, pod warunkiem że znamy preferencje osoby obdarowywanej. Co jednak jeżeli nie jesteśmy do końca przekonani co wybrać lub wiemy, że to nie wypali? Oczywiście biżuteria! To jedno z pierwszych skojarzeń jakie nam przychodzi do głowy. Ja z racji tego, że nie wiedziałem na 100% czy wybieram odpowiednie kolczyki pod względem rozmiaru i modelu, poprosiłem o pomoc jej siostrę – to zawsze dobre rozwiązanie. Biżuteria daje dosyć sporo możliwości, jednocześnie jednak musisz mieć pewność, że na pewno będzie właściwa. Na szczęście jest możliwość zwrotu.

Wymarzony prezent dla dziewczyny, moje typy

Kwiaty?

Jeżeli chodzi o kwiaty, każdy facet powinien co jakiś czas dać jakiś bukiet również bez okazji. Dziewczyny to uwielbiają i czują się naprawdę docenione. Jeżeli chodzi o okazje, to konieczność na Dzień Kobiet i Walentynki. Ja jednak traktuje je jako dodatek do właściwego prezentu. Pamiętam, że tylko raz miałem mały problem w kwestii prezentowej. Chodziło o prezent dla dziewczyny na 18 urodziny, który ostatecznie znalazłem na stronie ze śmiesznymi gadżetami. Na początku jednak podszedłem do sprawy zbyt poważnie. Chciałem podarować ówczesnej dziewczynie coś, co służyłoby jej przez długie lata i zawsze przypominało o mnie. Po pewnym czasie stwierdziłem, że to trochę zbyt sentymentalne, a prezenty takie jak skórzany portfel, porządna para butów (dowiedziałem się wtedy, że ponoć nie można dawać butów dziewczynie, bo to znak, że odejdzie, ot przesąd), czy otwieracz do listów, to rzeczy z których mogłaby się ucieszyć moja mama. Ostatecznie wybrałem fajną planszówkę, zestaw do wina no i zaangażowałem się mocno w organizację imprezy. I to był strzał w dziesiątkę.

Nadal uważam, że prezent dziewczyny to drobnostka i żadne saperskie zadanie. Nie ma dla mnie nic przyjemniejszego niż wybieranie prezentów. A jeżeli mam wybrać go dla osoby, na której tak bardzo mi zależy, to sprawia mi to podwójną frajdę.

Tekst napisany dzięki: www.toys4boys.pl

Artykuł sponsorowany, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *