Biuro i szkoła w mieszkaniu
Zakupy

Biuro i szkoła w mieszkaniu

W dobie koronawirusa, wielu z nas zostało zmuszonych do reorganizacji swojego życia zawodowego i prywatnego.

Jeszcze rok temu nikomu nie przyszło przez myśl, że świat z dnia na dzień może przewrócić się do góry nogami a razem z nim nasze życie codzienne. Do tego czasu tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na komfort pracy bez wychodzenia z domu. Home office był wtedy przywilejem.

W ciągu kilku tygodni sytuacja diametralnie się zmieniła i home office dla jednych stał się wyborem a dla innych koniecznością. W połączeniu ze zdalnym nauczaniem dzieci, wielu z nas stanęło w obliczu całkowitej zmiany wystroju mieszkań, tak aby pogodzić domowe zacisze z domowym biurem i szkołą.

Niezbędne stałe się zakupy dodatkowego sprzętu komputerowego pozwalającego na pracę i naukę online. Jednak przede wszystkim większość z nas stanęła w obliczu zakupu mebli, które zapewniłyby komfortowe warunki pracy dla całych rodzin a jednocześnie nie zamieniłyby mieszkania w zimne i pozbawione klimatu pomieszczenie biurowe.

Aranżacja home office nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza, kiedy na małej powierzchni trzeba pomieścić i pracę zdalną i zdalne nauczanie.

Na szczęście, producenci mebli wyszli na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy licznie ruszyli na zakupy (również online) biurek, foteli i krzeseł biurowych oraz mebli pomagających w zapanowaniu nad całym chaosem pracy z domu.

FOTEL OBROTOWY DO BIURA POLIN - POPIEL
FOTEL OBROTOWY DO BIURA POLIN – POPIEL, fot. edinos.pl

Sklep Edinos.pl przygotował wyjątkowo bogatą ofertę wyposażenia domowego biura, w której znajdą się meble odpowiednie do każdego wystroju mieszkania: klasycznego, loftowego czy skandynawskiego. Edinos.pl to nie tylko ciesząca się uznaniem klientów marka ale również  certyfikat jakości i 10-letnia gwarancja na każdy zakup.

Na stronie sklepu znajdziemy wyposażenie dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta

  • meble w szerokiej gamie kolorystycznej dla najmłodszych, które umilą naukę w domu i pomogą zadbać o zdrowy kręgosłup
  • meble młodzieżowe, nowoczesne i praktyczne, pozwolą na optymalne wykorzystanie małych przestrzeni
  • biurka w stylu skandynawskim pasujące do każdego wystroju wnętrza
  • wygodne i dostępne w wielu kolorach fotele obrotowe dodadzą energii w ponure dni
  • krzesła pikowane, dla tych, którzy nie przepadają za krzesłami na kółkach w domu
  • ekskluzywne skórzane fotele
  • biurka i krzesła gamingowe dla graczy

W ofercie znaleźć można również stoliki pod laptopy, maty pod krzesła obrotowe, wymienne kółeczka do krzeseł oraz szereg innych. 

Profesjonalna obsługa pomoże skomponować odpowiednie meble tak aby każdy mógł cieszyć się wygodą w ich użytkowaniu z jednoczesną dbałością o prawidłową postawę.

Jeśli zakupione meble nie spełnią jednak naszych oczekiwań, przysługuje nam możliwość zwrotu w ciągu aż 100 dni od otrzymania towaru.

Home office dla wielu z nas stanie się standardem na kolejne lata. Mając w perspektywie, że zakupione meble będą nieodłącznym elementem wyposażenia naszych mieszkań przez dłuższy czas, warto poświęcić na początku trochę czasu na dokonanie właściwego wyboru i skorzystać z oferty profesjonalistów.

Dla wiernych czytelników portalu przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy za zakupy w sklepie www.edinos.pl o wartości 50 zł : edinos50 – Po wpisaniu kodu na stronie: https://www.edinos.pl/rabat  kwota zakupów zostanie automatycznie pomniejszona o 50 zł . Bon jest ważny dla pierwszych 20 osób. 

Materiał partnera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *