Jak wybrać dla niej stosowny prezent?
Zakupy

Jak wybrać dla niej stosowny prezent?

Artykuł sponsorowany

Wszyscy lubią dostawać prezenty. Lubią to także dziewczyny – zwłaszcza, gdy podarunek to nie tylko coś, co cieszy samo w sobie, lecz jest także dowodem uczucia.

Nietrudno jednak o efekt odwrotny do zamierzonego, toteż pomysł na prezent dla dziewczyny powinien być wynikiem starannego przemyślenia.

Oprócz prezentów typowych, takich jak kwiaty, czekoladki, kosmetyki czy biżuteria, można dziś bez większego trudu znaleźć upominki niekonwencjonalne i sprawić dziewczynie niespodziankę. Ważne jednak, by trafić w gust obdarowanej, a prezent dobrać tak, by to jej sprawił przyjemność: np. seksowna bielizna może czasem bardziej ucieszyć dającego taki prezent niż dziewczynę. Sprzęt AGD, zwłaszcza przeznaczony do kuchni, może sugerować dziewczynie brak umiejętności gospodyni lub nieco szowinistyczne oczekiwania ofiarodawcy.

Prawie zawsze sprawdzają się za to prezenty romantyczne. W tej roli spełni się wszystko, co dzięki swojej symbolice wyręcza lub wspomaga ofiarodawcę w wyznaniu uczucia. Może to też być niespodzianka w postaci wspólnego wyjścia lub wyjazdu w jakieś piękne, romantyczne miejsce, połączonego z odpowiednim hołdem dla wybranki serca. Prezenty z tej kategorii bywają niedrogie, toteż można je dawać częściej, bez okazji, mile zaskakując dziewczynę i pokazując jej, że jest rozpieszczana. Byle nie przesadzić z częstotliwością, bo może wywołać przyzwyczajenie…

Dziewczynie z poczuciem humoru, mniej skłonnej do romantycznych uniesień, można natomiast podarować coś zabawnego, co wywoła na jej twarzy uśmiech, zaskoczy ją, a potem będzie miłym wspomnieniem. Takich zabawnych, niezwykle pomysłowych gadżetów nie brak dziś w wyspecjalizowanych sklepach internetowych.

Znakomicie sprawdzają się też prezenty praktyczne, a więc wybrane zgodnie z potrzebami lub zainteresowaniami dziewczyny. Można wzbogacić jej kolekcję czymś, czego jeszcze w niej nie ma, można kupić coś, co ułatwi lub umili jej naukę lub pracę albo sprawi, że będzie jej się lepiej „po godzinach” odpoczywało.

Najważniejsza jest zawsze intencja: prezent powinien być dobrany tak, by sprawił radość i nie budził podejrzeń o ukryte, niekoniecznie dobre intencje. By móc tak wybrać, trzeba dziewczynę choć trochę znać…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *