Jaki prezent na 40 urodziny dla niej?
Miłość,  Zakupy

Jaki prezent na 40 urodziny dla niej?

Wybieranie prezentu nigdy nie jest prostą sprawą. Na imieniny czy mniej okrągłą rocznicę można dać nawet symboliczny prezent w postaci bukietu kwiatów i zaproszenia na kolację w ładne miejsce. A co kupić w ramach prezentu na okrągłe urodziny? Tutaj można mieć już wiele wątpliwości co będzie pasować.

Można rozpatrywać prezent pod kątem wieku, ale czy przypadkiem nie urazimy kogoś?

Przeczytaj koniecznie: Modne jeansy w sezonie 2020

40 urodziny, a prezent

Zwłaszcza kobiety nie lubią liczyć swojego wieku i wiele żartuje, że ma 18 lat z hakiem. Czy zatem danie kobiecie poważnego prezentu pasującego do 40. urodzin ma sens?

Oczywiście, ale musimy kupić coś, co będzie przydatne, zabawne, dopasowane do gustu lub hobby, a nie tylko poważne.

Gdy kompletnie nie wiemy co można wręczyć warto posiłkować się kartami prezentowymi. Można je kupić do każdego sklepu np. kartę podarunkową Empik 50 zł, kartę podarunkowa Sephora 100 zł. Wtedy obdarowana osoba sama wybierze prezent pod swój gust. Wystarczy wybrać tylko bon do sklepu, którym będzie najbardziej zainteresowana.

Prezent personalny

Bardzo dobrym pomysłem jest biżuteria. Najmniejszy problem wbrew pozorom sprawia zegarek, bo nie musimy znać szczegółowego rozmiaru nadgarstka. Zwłaszcza wybierając model na pasku, łatwo dopasujemy go do obwodu.

Świetnym pomysłem jest zamówienie zegarka z grawerem. Na przykład zegarka Timex na pasku z grawerem na deklu z życzeniami urodzinowymi. Taki prezent będzie zarówno gustowny, jak i personalny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *