3 sposoby na to aby seks trwał dłużej
Miłość

3 sposoby na to aby seks trwał dłużej

Dla każdego mężczyzny zadowolenie swojej partnerki w łóżku jest sprawą bardzo ważną. Jej przyjemność oraz spełnienie daje nie tylko poczucie satysfakcji ale także podnosi poziom pewności siebie u mężczyzny. Dlatego, warto postawić na jakość zbliżeń i skupić się na tym, aby rozkosz trwała jak najdłużej.

Problem przedwczesnego wytrysku dotyka blisko 20-30% mężczyzn. Warto zdać sobie sprawę z tego jak najwcześniej i podjąć skuteczne działania aby temu problemowi zapobiegać.

Przeczytaj również: Jak namówić koleżankę na seks?

3 sposoby na to aby seks trwał dłużej

Pierwszym i niezawodnym sposobem na przedłużenie zbliżeń seksualnych jest ich częstotliwość. Im więcej seksu uprawiamy, tym łatwiej jest zrównoważyć napięcie seksualne. Dzięki regularnym zbliżeniom, łatwiej jest poznać swoje ciało oraz reakcje związane ze zbliżeniem. Należy pamiętać że to właśnie ćwiczenie czyni mistrza.

Popularnym sposobem na przedłużenie stosunków seksualnych zwłaszcza stosowanym przez mężczyzn jest masturbacja przed zbliżeniem. Dzięki niej, ejakulacja pojawi się znacznie później podczas zbliżenia, ponieważ napięcie erotyczne zostanie rozładowane wcześniej. Należy pamiętać, że masturbacja powinna zostać wykonana w odpowiedni sposób – tak aby nie doprowadzić do szybkiego wytrysku bowiem wówczas problem może się pogłębić.

Co myślisz: Czy seks w pracy to zdrada?

Podczas samego stosunku warto stawiać na te pozycje gdzie to mężczyzna przejmuje kontrolę nad intensywnością oraz głębokością dokonanych pchnięć. Wówczas ma możliwość kontrolowania swojego napięcia oraz opóźniania wytrysku. Dobrym pomysłem jest np. kochanie się z pozycji na tzw. pieska.

Zadowolenie z życia erotycznego jest ważne nie tylko dla mężczyzn ale i dla kobiet. Wzmacnia więź pomiędzy partnerami, łagodzi stres oraz wpływa na sprawność fizyczną. W przypadku problemów w tej sferze warto porozmawiać z drugą połówką i poszukać wspólnego rozwiązania, właśnie po to, aby czerpać maksimum przyjemności z dokonywanych zbliżeń.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *